Spotkanie podróżnicze z GoGetters. Jak rzucić wszystko i wyjechać w roczną podróż po Amerykach

Spotkanie podróżnicze z GoGetters. Jak rzucić wszystko i wyjechać w roczną podróż po Amerykach

24 września 2022, Sobota

HOUSE Szkolna

Szkolna 17, Poznań

Start: godz. 19:15

Podziel się:

Cześć tu Gogetters, czyli Laura, Ola i Julia. Jesteśmy trzema przyjaciółkami z Poznania, które rok temu postanowiły rzucić wszystko i kupić bilet w jedną stronę do Meksyku. Zrezygnowałyśmy z etatów, wynajmowanych mieszkań i ruszyłyśmy z całym naszym dobytkiem w plecaku, spełnić swoje największe podróżnicze marzenie.
W México City bez znajomości języka hiszpańskiego kupiłyśmy swój pierwszy w życiu samochód, którym zjechałyśmy przez ponad pół roku najdziksze zakątki Meksyku dojeżdżając aż do Gwatemali.
Mieszkałyśmy z plemieniem Lacandon w dżungli gotując na żywym ogniu, przeżyłyśmy święto zmarłych rodem z bajki Coco, spędziłyśmy razem z psem noc w namiocie z widokiem na wybuchający wulkan Fuego i nauczyłyśmy się surfować.
Do Polski wrociłyśmy zaledwie miesiąc temu, i uwierzcie, że to nawet nie połowa naszych dzikich historii z podróży. Dopóki tu jesteśmy zapraszamy Was serdecznie na nasze pierwsze spotkanie, na którym opowiemy jak rzucić wszystko, ile kosztowała nas roczna podróż marzeń, jak zarobić w podróży, jak zaadoptować drugiego psa w Meksyku i zabrać go do Polski i czy Meksyk jest faktycznie niebezpieczny.
Jeżeli chcecie zobaczyć nasze relacje z podróży wpadajcie na @gogetters_girls na instagramie oraz na naszą stronę internetową www.gogetters.pl, gdzie znajdziecie praktyczne info.
Gdzie: House Szkolna (w razie problemów z wejściem dzwońcie pod numer 1)
Godzina: 19:15
Data: 24.09.2022

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →