RAP STACJA FESTIWAL 2024

RAP STACJA FESTIWAL 2024

10 lipca 2024, Środa

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW

Odrodzonego Wojska Polskiego 19, Sława

Start: godz. 20:00

Podziel się:

RAP STACJA FESTIWAL 10-13 lipca 2024 SŁAWA
ŻADNYCH PIERDÓŁ!!! – to tylko trzy dni koncertów więc szkoda czasu!

Pięć scen, koncerty największych gwiazd gatunku, freestyle, graffiti, breakdance, basket, wake, rolki, deski, rowery i wiele więcej. To właśnie będzie na Was czekać w drugi weekend lipca w Sławie! Od zawsze dbamy o rozwój i progres festiwalu – nie inaczej będzie w 2024 r. Cel jest prosty, ma być jeszcze mocniej niż na poprzedniej edycji. Mamy mnóstwo pomysłów, więc możecie być pewni – ponownie przygotujemy najlepszą imprezę lata!

PRZYJEDŹ WCZEŚNIEJ!
Oficjalnie ruszamy w środę, 10 lipca, beforem przy kontenerze Red Bulla, ale już od wtorku planujemy imprezy w miejscowych klubach! Gotowy ośrodek, czynny cały sezon, sprawia, że możecie przyjechać wcześniej i na chillu oczekiwać głównych koncertów przyglądając się budowie festiwalu. Przypominamy, że Sława to kurort nad jeziorem z pełną infrastrukturą do letniego wypoczynku!

TRZY DNI BEZ SNU – taki mamy plan na okres festiwalu!
Gdy bladym rankiem pokoncertowe imprezy będą dobiegać końca, na plaży ruszamy z kolejnym melanżem przy największych rapowych hitach ze słonecznymi i wodnymi kąpielami w tle. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Cały czas pracujemy nad tym, by nie było ani chwili nudy, więc przed Wami jeszcze sporo niespodzianek. Dobrze wiemy, że najważniejsze są koncerty, dlatego od czwartku do niedzielnego świtu będziecie mogli poskakać przy koncertach całej czołówki polskiego rapu.
Jesteśmy pewni – nie zawiedziecie się!

POLE NAMIOTOWE
Jak co roku mamy dla Was pole namiotowe 5 minut od sceny. Na kampery i przyczepy kampingowe będzie przygotowane osobne miejsce w pobliżu festiwalu. Tak jak poprzednio rezerwacje pola uruchomimy wiosną za pośrednictwem platformy biletowej.

UWAGA!!!
Na polu namiotowym nie ma ciszy nocnej, jeżeli lubisz pospać, to to miejsce nie jest dla ciebie – tam impreza trwa 24h!

NOCLEGI
Sława dysponuje sporą bazą noclegową, ale z doświadczenia wiemy, że już w grudniu braknie noclegów w okolicy. Dlatego tak jak poprzednio uruchomimy stałe połączenia autobusowe z Boszkowem i Wieleniem (ośrodki wypoczynkowe z dużą bazą noclegową).

ZABIERZ RODZINĘ I POŁĄCZ WAKACYJNY WYJAZD Z FESTIWALEM
Specjalnie dla osób chcących spędzić weekend z rodziną nad jeziorem i przy okazji poskakać na koncertach całej czołówki polskiego rapu uruchamiamy karnety rodzinne! Płacicie za dwie osoby dorosłe, a za dziecko w wieku 6-12 lat zapłacicie tylko 20 zł (dzieci do 6 lat wchodzą za free). Wiemy, że będą problemy z noclegami dlatego tak jak piszemy wyżej macie połączenie autobusowe z dwoma kurortami oddalonymi o ok 20km od Sławy, tak by spokojnie można było wrócić „na raty” na nocleg…

LINE-UP
Interesują nas tylko konkrety, dlatego tak jak w poprzednich latach dostaniecie pełnowymiarowe koncerty największych gwiazd gatunku! Tak jak rok temu będziemy mieli dla Was 3 sceny koncertowe (Main, Old School, Green) i dwie dj(skie).
Co poniedziałek i czwartek kolejne ogłoszenia:
Main Stage: PRO8L3M, OKI…
Old School Stage: PAKTOFONIKA, GRUBSON…
Green Stage: ???

WEJŚCIÓWKI
KARNETY 3-DNIOWE:
I pula – 399 zł (tylko 3000 sztuk!) SOLD OUT
II pula – 450 zł (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli)
KARNETY RODZINNE 3-DNIOWE:
2 opiekunów + 1 dziecko do 12 lat – II pula 920 zł
2 opiekunów + 2 dzieci do 12 lat – II pula 940 zł
KARNETY 3-DNIOWE VIP:
I pula (tylko 150 sztuk) – 699 zł SOLD OUT
II pula (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli) – 750 zł
Karnety VIP oferują wszystko co zwykłe wejściówki + dodatkowo:
💎Strefa VIP z boku Main Stage (częściowo zadaszona strefa z miejscami siedzącymi, barami i toaletami tylko dla gości VIP).
💎Wydzielone miejsce przed sceną Main tylko dla VIP (pierwsze rzędy).
💎Obsługa bez kolejki przy wymianie opasek i pamiątkowy identyfikator ze smyczą.

UWAGA
Dzieci do 6 lat wchodzą za darmo!
Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.
UWAGA
Jeżeli nie będzie wcześniejszego sold outu to podobnie jak w poprzednich latach od 1 czerwca będą dostępne karnety dwudniowe i bilety jednodniowe.
W przypadku wyczerpania karnetów 3 dniowych wejściówki te nie będą dostępne.
Zakup biletów poza punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) oznacza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na festiwal.

ZAPRASZAMY NA NASZE STRONY:
Grupa: www.facebook.com/groups/397961260612046
Instagram: www.instagram.com/rapstacjafestiwal
YouTube: youtube.com/channel/UC9q-NOiR9UqC0QJEovBmCmQ
WWW: www.rapstacja.com.pl
Facebook: www.facebook.com/rapstacjafestiwal
Grupa Noclegi / Transport / Znajomi: www.facebook.com/groups/855790339073909
Tik tok: www.tiktok.com/@rapstacjafestiwal
Więcej info wkrótce…
JUŻ TERAZ REZERWUJCIE CZAS NA DRUGI WEEKEND LIPCA!

RAP STACJA FESTIWAL 2024 | 10 lipca 2024, Środa, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW

Biletomat.pl
450 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →