Natalia Szczypuła - Trasa "Więcej"

Natalia Szczypuła – Trasa “Więcej”

5 lutego 2023, Niedziela

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Vertigo Presents: Natalia Szczypuła – Trasa “Więcej”
Debiutancki krążek Natalii Szczypuły premierę miał zaledwie 16 grudnia, a już spotkał się z wieloma pochlebnymi opiniami. „Debiut na miarę sukcesu” (Polska Płyta/ Polska Muzyka), “Najlepsze często zostaje na koniec, taka wisienka na torcie na niemalże koniec roku. Zdecydowanie warto było czekać na pierwszą płytę Natalii Szczypuły” (Muzykoholicy), „Całkiem nowe na polskiej scenie muzyczne brzmienie” (Pytanie na Śniadanie, TVP 2).
Po świetnie przyjętej premierze debiutanckiego krążka Natalia Szczypuła rusza z długo oczekiwaną przez swoich fanów trasę koncertową. Słuchacze będą mieli okazję na żywo wsłuchać się w materiał zawarty na płycie. Odnajdziemy w nim różnorodne brzmienia od soulowej elegancji, przez radosny funk, ciepło brzmiące R’n’B, po rozbujany pop.
Dziennikarze muzyczni określili styl Natalii jako “GLAMOUR POP”. Koncerty artystki to niezapomniane przeżycie, oparte na interakcji z publicznością, szczerych, poruszających emocjach, bogactwie brzmienia i zapamiętywalnych motywach, które nuci się jeszcze kilka dni po koncercie. Koncerty w pełnym, 8-osobowym składzie (z towarzyszeniem sekcji dętej), to żywa energia, prawdziwy performance na miarę wielkich scen.
Artystka wplata w swój autorski repertuar utwory ikon muzyki pop i soul, na których się wzorowała i z których czerpała inspirację, np. Beyonce, Alici Keys, czy Whitney Houston. Natalia nie przestaje zaskakiwać, częstując publiczność nowymi piosenkami na każdym koncercie.

Bilety są w cenie:
45 zł (I pula, wczesna sprzedaż)
55 zł (II pula, późna sprzedaż) i są dostępne na naszej stronie oraz portalu ewejściówki.
Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika – wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink. Jeśli posiadają już Państwo bilety, a chcą dokonać rezerwacji, prosimy pisać pod adres: rezerwacje@vertigojazz.pl
Wieczorami lokal przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →