MINELLI: RAMPAMPAM DANCE PARTY

MINELLI: RAMPAMPAM DANCE PARTY

13 maja 2023, Sobota

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

MINELLI: RAMPAMPAM DANCE PARTY
13 Maja 2023 Wrocław klub A2 – Centrum Koncertowe, sobota
MINELLI zaprasza na porywającą imprezę “Rampampam”!!
Minelli – to prawdziwa maszyna do pisania hitów!
Minelli (prawdziwe nazwisko — Luisa Ionela Luca) urodziła się 22 sierpnia 1988 roku w Rumunii i zaczęła śpiewać w wieku 11 lat. Wtedy też założyła zespół w swoim rodzinnym mieście.
W 2017 roku wokalistka wydała swój pierwszy solowy singiel “Empty Spaces”, który znalazł się na szczycie list przebojów w 15 krajach, w tym w Niemczech, Danii, Polsce i Turcji.
W 2019 roku wydała przebój “Mariola”, który osiągnął 1. miejsce na rumuńskiej liście Airplay 100. Singiel osiągnął również miejsce 10. na niemieckiej liście przebojów, miejsce 11. we Francji oraz miejsce 3. w Bułgarii i Czechach. Piosenka była licencjonowana przez Sony Music, Magic Records, EffectiveRecords i YeniDunyaMuzik.
Międzynarodowy hit “Rampampam” został wydany 18 marca 2021 roku w Rumunii przez Global Records. Singiel podbił międzynarodowe listy przebojów i osiągnął imponujące wyniki: # 5 Global Shazam, # 1 Global Dance, # 1 UA, w Wielkiej Brytanii, Niemczech i GSA, GR,Węgry, Bałkanach i krajach bałtyckich, Ukrainie i Polsce. Dzięki temu singlowi Minelli zdobywa nagrodę za najpopularniejszą piosenkę na międzynarodowych nagrodach artystów-2021
W 2022 artystka wydała swój kolejny przebój „Nothing Hurts”.
Piosenka jest obecnie promowana przez Warner Music na całym świecie. Singiel osiągnął 1 milionów wyświetleń na YouTube w mniej niż 48 godzin od wydania. Podbił także Shazam i Radio na listach przebojów Bułgarii, Litwy, Polski i Chorwacji.
Publiczność rozgrzewać będą:
DJ CLOUD, Elline Day
Elline Day
www.instagram.com/ellineday/
www.youtube.com/watch?v=sSUzuCvnt40

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →