MARGARET 13.10.2023 WROCŁAW

MARGARET 13.10.2023 WROCŁAW

13 października 2023, Piątek

Zaklęte Rewiry

Krakowska 100, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Czas: 20:00
OPIS WYDARZENIA:
Margaret ogłasza MTV Unplugged Tour
Występ w Zaklętych Rewirach już 13 października!
Margaret świętuje dekadę obecności na scenie. Z tej okazji artystka nie tylko wydała album w kultowej formule MTV UNPLUGGED, ale przygotowała również trasę koncertową, promującą ten gruntownie odświeżony repertuar. W serwisie Going ruszyła sprzedaż biletów, a na kanał YouTube trafił singlowy “Reksiu” w nowej kubańskiej aranżacji.
Począwszy od 13 października największe hity artystki wybrzmią z nową energią w akustycznej, kubańskiej odsłonie i w towarzystwie 14-osobowego zespołu znakomitych instrumentalistów. Na kanwie płyty “MTV UNPLUGGED MARGARET”, będącej zapisem grudniowego koncertu w warszawskim Teatro Cubano, wokalistka zagra 5 koncertów w całej Polsce, przenosząc zgromadzoną publiczność do barwnej i słonecznej Havany. Bogato aranżowane występy odbędą się kolejno we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, a każdy z nich będzie się charakteryzował wyjątkową atmosferą muzycznego ciepła, bliskości oraz intymności.
Wrocławski występ artystki odbędzie się 13 października w klubie Zaklęte Rewiry.
FB: www.facebook.com/events/966964881409940
Równocześnie ze startem sprzedaży biletów na oficjalny kanał artystki trafił ostatni singiel promujący “MTV UNPLUGGED MARGARET”, czyli akustyczna wersja “Reksiu” z gościnnym udziałem Otsochodzi:
YT: youtu.be/vefYwuaUvZ4
Cyfra: margaret.lnk.to/MTVUnpluggedMargaret

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →