Koncert Pull The Wire x The Bill x AntyRefleks | Łódź | Wooltura

11 lutego 2023, Sobota

Wooltura

Wólczańska 40/42, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Weterani sceny punkowej oraz młodzi gniewni – The Bill i Pull The Wire na wspólnych koncertach!
The Bill – polska grupa punkrockowa, powstała w 1986 w Pionkach.
W 1989 zespół nagrał pierwsze demo, a cztery lata później w 1993, po sukcesie na festiwalu w Jarocinie wydał swoją pierwszą płytę “The Biut”. Rok później grupa wydała płytę “Początek końca, a w 1994 płyta “Sex ‘n’ Roll” . Latem 1996 roku został nagrany materiał na płytę “Daję wam ogień”, album nie został jednak wydany. The Bill zawiesił swoją działalność na cztery lata.
W 2000 firma Mega Czad wydała płytę, na którą materiał został nagrany cztery lata wcześniej. Zespół reaktywował się, chociaż jego działalność nie trwała długo – w 2001 nastąpił kolejny rozpad. Latem 2004 The Bill powrócił. Dwa lata później w lipcu 2006 grupa nagrała w toruńskim Black Bottle Studio materiał na płytę “Niech tańczą aniołowie”, która została wydana przez MTJ 19 lutego 2007. W 2008 ukazała się płyta Lekcja historii zawierająca dotąd niepublikowane utwory z różnych okresów działalności zespołu. W 2009 wydano album Historie prawdziwe który został nagrany już w czteroosobowym składzie. W latach 2009 – 2011 zespół odbył serię tras koncertowych po całej Polsce. Wiosną 2013 ukazała się ósma studyjna płyta zespołu zatytułowana “8siem”. W 2014r. kapela zagrała na dużej scenie Przystanku Woodstock, a koncert w wersji audio ukazał się na kolejnej płycie The Bill.
The Bill działa i gra do dziś, dając liczne koncerty i uczestnicząc w najważniejszych imprezach muzycznych (w swoim gatunku) w Polsce.
skład:
Dariusz “Kefir” Śmietanka – gitara, wokal
Tomek “Zawad” Zawadzki – gitara basowa
Andrzej “Jędrek” Tomczyk – gitara
Artur “Artie” Woźniak – perkusja
——————————————————-
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl
—————————
AntyRefleks
Młody kipiący energią zespół z Żyrardowa. Chociaż w swoich piosenkach nie unikają cięższych tematów, chcą dać wszystkim przepełnioną rock’n’rollem przestrzeń do wspólnej zabawy.
Mieszanka rockowych riffów, klimatycznych uniesień i słodko-gorzkich obserwacji codzienności.
Piątka zarażonych muzyką przyjaciół, która wspólnie tworzy coś czego nikt dawno nie stworzył. Wróć. Nikt nigdy nie stworzył.
www.facebook.com/zespolantyrefleks

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →