Jadoom x Etnika Elektronika

Jadoom x Etnika Elektronika

10 marca 2023, Piątek

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Jadoom Festiwal x Etnika Elektronika ƎE
⇞ Przyszła pora na Wrocław ⇞
Łączymy ponownie braterskie siły dwóch ekip i tworzymy wydarzenie, które rozgrzeje Wasze szlachetne serca i stópki!
Spotykamy się w słynnej wrocławskiej miejscówce Tamka, co w połączeniu z naszymi audio-wizualnymi pomysłami przeniesie nas do świata nietuzinkowych doznań muzyczno-estetycznych.
⇟ Etnika Elektronika ⇟
to muzycy i artyści z Gór Świętokrzyskich.
Grają techno, afro house, downtempo, psytrance… generalnie z każdą minutą robi się coraz szybciej.
Podczas selekcji muzycznej kierujemą się głębokim basowym brzmieniem w rytmice 4/4 o zabarwieniu Etno/Afro/Organic
⇟ Banati Crew ⇟
Kolektyw skupiający muzyków i artystów z różnorakich galaktyk. Żonglują całą gamą gatunków muzycznych, kierunków artystycznych i sztuką wszelaką, zderzając ze sobą podejścia z różnych stron wszechświata i syntezując tym samym spójną lecz nieoczywistą całość. Nieskromne motto, które im przyświeca to “Jesteśmy inspirującymi ludźmi, którzy pracują razem, aby pogłębić debatę i kreację, w poczuciu pełnej wolności”. W tym duchu stworzyli Jadoom Festival, który krok po kroku staje się domem dla coraz większej ilości pokrewnych dusz.
⇟ Light Show & deco ⇟
Chcąc zapewnić Wam pełen wachlarz doznań, tego wieczoru będzie z nami świetlik Jacek.
Wzbogaci on nasze spotkanie o energetyzujący light show.
Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdyby na imprezie nie pojawiły się również dekoracje UV oraz elementy mappingu oparte na technologii AI.
___

ZAGRAJĄ:
‣ essex live! (ƎE)
‣ banati sound live! (banati crew)
‣ fernn live! (banati crew)
‣ anomunir (ƎE)
‣ _polishme (ƎE)
‣ loon (banati crew)
Gdzie: WYSPA TAMKA – wyspa Tamka 2, Wroclaw, Poland
Kiedy: 10.03.23
Bilet:
‣ 30 zł (przed 23:00)
‣ 40 zł (po 23:00)

___
Tego wieczoru posłuchamy trzech występów w formie Live Act / Hybrid

Essex Live Act – Podczas występu stosuje elementy live loopingu, aranżując utwory w czasie rzeczywistym.
Nie żałuje również solówkowych dodatków granych na klawiszu, gitarze elektrycznej, flecie poprzecznym czy używając własnego głosu.
Gatunki w jakich się porusza to trip-hop, downtempo, dub, organic-house. W swoich setach przeplata zremixowane utwory z autorskich projektów.

Banati Sound Live Act/Hybrid – muzyczne serce Banati Crew. Swoją przygodę zaczęli w 2016 roku dzięki Miłoszowi oraz Idze, z czasem do składu gościnnie i na stałe dołączali kolejni muzycy. Fundamentalnym wyznacznikiem dla działań grupy stała się pasja do muzyki z pogranicza dubu i psytranceu, brzmień orientalnych i ludowych oraz miłość do żywych instrumentów. Ich sety to mieszanka własnych produkcji, połączona z licznymi kolaboracjami, dopełniona selekcją inspirujących brzmień artystów z całego świata i uzupełniona produkcjami znajomych twórców. Wszystko to zwieńcza gra skrzypiec, puzonu czy fletu, wokale ludowe oraz cały arsenał dubowych efektów. Do tej pory zagrali między innymi na festiwalach Uroczysko, Summer Contrast, Pure Psychedelic, LAS, BASS CAMP, Tribalanga, Mayak, Slot Art., Tribe in The Forest oraz na indoorowych wydarzeniach jak Dub Temple, Alicja w Krainie Dziwów, Modern Shamanizm i wielu innych.

FERN Live Act/Hybrid – DJ oraz producent z Katowic, zajmujący się tworzeniem szeroko pojętej „leśnej elektroniki”, bogatej w dźwięki natury oraz masę mistycznych instrumentów. Przygodę z muzyką zawdzięcza Tyskiej scenie (szczególnie Banati Crew), która już na zawsze otworzyła go na świat alternatywnych brzmień. Początkowo grający dnb/junggle, obecnie pochłonięty przez downtempo, organic house, a także autorskie projekty, które ciężko jednoznacznie skategoryzować. Na swoim koncie posiada wystąpienia na wydarzeniach takich jak Jadoom Festival, „Zen Garden”, Tribalanga Festival, Organic Festival, Uroczysko, Source i wiele innych. W swoich wystąpieniach stawia na różnorodność oraz eksperymenty. Jego sety są „hybrydowe” co oznacza, że jedną część stanowią selekcja djska a drugą autorskie utwory. W trakcie performancu dogrywa syntezatorowe live improwizacje, a także wzbogaca całość o elementy perkusyjne czy też sample.

Przy obecności takich grajków na imprezie, przygotujcie się na instrumentalne i wokalne harce na przestrzeni całego wieczoru.

Do zobaczania

#ƎE #BanatiCrew #Jadoom
#ORGANIC #FOREST #TECHNO #ELECTRONIC
#ETNIKAELEKTRONIKA

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →