Enea Edison Festival – Taste The Music 2021

Enea Edison Festival – Taste The Music 2021

23 lipca 2021, Piątek

Best Western Hotel Edison

Wypoczynkowa 60, Baranowo, Przeźmierowo

Start: godz. 17:00

Podziel się:

ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2021
23-24 lipca 2021 (piątek, sobota), godz. 17:00
Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

Ceny biletów:

III pula – REGULAR TICKETS
Karnet dwudniowy: 149 zł
Bilet jednodniowy: 99 zł

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2021! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie!

23 i 24 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.

Sponsorem tytularny festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Enea Edison Festival – Taste The Music pierwotnie miał odbyć się w dniach 24-25 lipca 2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa, festiwal został przełożony na przyszły rok. Wszystkie dotychczasowe bilety zachowują swoją ważność. Line-up tegorocznej edycji zostanie dokładnie odwzorowany. Zakupione dotychczas bilety zapewniają udział w przyszłorocznej edycji festiwalu w najlepszej możliwej cenie.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.


Zobacz także