Document One | Wrocław TFR

22 kwietnia 2023, Sobota

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Pochodzący z Oksfordu duet producencki i didżejski, znany jako Document One, od wielu lat regularnie gości na playlistach najlepszych selektorów. Obaj członkowie zespołu, Joe i Matt, już jako nastolatkowie odkryli pasję do jungle i drum’n’bass. Ich pogłębiająca się miłość do wszystkiego co bassowe, zaprowadziła ich do świata dubstepu, gdzie odcisnęli piętno na wielkich wytwórniach, takich jak Buygore i Never Say Die. Miliony odtworzeń w YouTube i wsparcie wpływowych osób, takich jak Mistajam, Knife Party i Crissy Criss, zaprowadziły ich na samo podium sceny. Głośne prace nad remiksami dla takich artystów jak Moby, Rob Zombie i Professor Green ugruntowały ich stale rosnącą reputację.

Obecnie Document One są częścią rodziny Technique Recordings i całej społeczności drum’n’bass. Regularnie można ich spotkać podczas wielkich imprez w Wielkiej Brytanii, Europie oraz poza nią, a każde nowe wydawnictwo jest z niecierpliwością oczekiwane zarówno przez didżejów, jak i fanów – I nic dziwnego! – to dzięki brzmieniu, które jest nieustannie doskonalone i rozwijane, aby jeszcze mocniej uderzać w parkiety.

Artyści wrócili do swojej pierwszej miłości do drum&bass i są niezawodni podczas występów na żywo. Zawsze dostarczają mnóstwo emocji, grając najbardziej energetyczne i nietuzinkowe sety, co zwykle spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!Document One | Wrocław TFR | 22 kwietnia 2023, Sobota, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →