90’Festival Roztańczone Walentynki

14 lutego 2020, Piątek

Arena Gliwice

ul. Akademicka 50, Gliwice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

18:30 – Otwarcie bram
19:00 – Start

90’Festival & Śląski Festiwal Disco Polo zapraszają wszystkich zakochanych na Roztańczone Walentynki w Gliwicach!

Na scenie gliwickiej Areny już 14.02.2020 pojawi się formacja Piękni i Młodzi z hitami ,,Niewiara”, ,,Ona jest taka cudowna” oraz z najnowszym kawałkiem podbijającym listy przebojów ,,Długa noc”. O muzyczne szaleństwa w rytmach disco zadba także Elwira Mejk z formacją Mejk, dzięki której słowa ,,Tańczę z nim do rana” staną się faktem. Żadna impreza nie ma prawa się odbyć bez hitu ,,Ona by tak chciała”, który osiąga zawrotną ilość wyświetleń w serwisie Youtube – Ronnie Ferrari zabierze uczestników ,,Roztańczonych Walentynek” w absolutnie inny wymiar. To nie wszystko!

O latynoskie rytmy lat 90-tych zadba Loona, której hit ,,Bailando” króluje w rozgłośniach radiowych od 21 lat! Popularne, klubowe brzmienia zaprezentuje C-Bool, którego hity ,,Never go away”, ,,Magic Symphony” czy ostatnio nagrany z formacją Skytech ,,La la love”, zdobywają nie tylko polskie, ale i zagraniczne notowania przebojów. Imprezę poprzedzi set jedynego polskiego rezydenta 90 Festival – DJ’a Marco.

Na każdego uczestnika oprócz muzycznej dawki wrażeń będą czekały konkursy specjalne oraz Walentynkowa loteria z atrakcyjnymi nagrodami!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

*bilet Trybyny: miejsca siedzące, nienumerowane

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także