TOP 10: na co czekamy – kwiecień 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mimo, że w dalszym ciągu pozostajemy w domu, w nadchodzącym miesiącu nie zabraknie ciekawym premier muzycznych, filmowych i serialowych. Sprawdźcie nasze zestawienie na kwiecień 2020.

W kwietniu czekają nas nowości, które umilą nam czas spędzony w domu. Sprawdźcie jakie płyty, seriale, filmy i wydarzenia odbędą się w najbliższych tygodniach. Oczywiście wszystko bez wychodzenia z domu!

Premiery muzyczne – kwiecień 2020

10 kwietnia – The Strokes – The New Abnormal

The Strokes - The New Abnormal kwiecień 2020

Nowojorski zespół The Strokes powraca z pierwszą od siedmiu lat płytą. The New Abnormal to szósty album studyjny w dyskografii grupy. Producentem płyty jest Rick Rubin. Na okładce znalazł się obraz Bird on Money Jean-Michela Basquiata.

17 kwietnia – Alicia Keys – ALICIA

Alicia Keys - ALICIA kwiecień 2020

ALICIA to siódmy album w dorobku wielokrotnie nagradzanej wokalistki Alicii Keys. Płyta początkowo miała ukazać się 20 marca, jednak ze względu na sytuację epidemiczną na świecie, artystka zdecydowała się na przełożenie daty premiery.

17 kwietnia – Męskie Granie Dogrywka

Męskie Granie Dogrywka kwiecień 2020

Album Dogrywka to przedłużenie wspomnień z trasy Męskie Granie 2019. Jest to specjalny dodatek do albumu Męskie Granie 2019, który uzyskał status platynowej płyty. Znajdziemy tu utwory takich wykonawców jak: Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Ørganek, Lao Che, Voo Voo czy duet Maleńczuk & Waglewski. Są też piosenki wykonane w hołdzie dla klasyków polskiej muzyki rozrywkowej – zespołów Breakout i 2+1.

24 kwietnia – Bovska – Sorrento

Bovska - Sorrento

Sorrento to czwarty studyjny album Bovskiej. Na znajdzie się 12 utworów, w tym dobrze już znane single: LeżałamBędę przy tobie oraz Wujek G. Artystka na płycie śpiewać będzie o miłości romantycznej, intymnej, dojrzałej i niedoskonałej.

Seriale – kwiecień 2020

2 kwietnia – Co robimy w ukryciu , HBO GO

Co robimy w ukryciu to serial komediowy autorstwa Taikiego Waititiego, reżysera Jojo Rabbit i Thor: Ragnarok. Serial powstał na podstawie filmu o tym samym tytule z 2014 roku. Jest to stylizowana na dokument historia wampirów mieszkających w jednym domu. Produkcja zadebiutowała już w 2019 roku, jednak dopiero teraz doczekała się polskiej premiery na HBO.

3 kwietnia – Dom z papieru, 4 sezon – Netflix

Czwarty sezon hiszpańskiego hitu Netflixa, Domu z papieru to z pewnością najbardziej wyczekiwana premiera serialowa tego miesiąca. Twórcy nie zdradzają szczegółów fabuły kolejnego sezonu, jednak sądząc po zwiastunie czeka nas naprawdę dużo akcji. Sprawdźcie trailer:

Filmy – kwiecień 2020

1 kwietnia – Pewnego razu… w Hollywood – HBO GO

Już na początku miesiąca do serwisu HBO GO trafi najnowszy, dziewiąty film Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood. Film łączy w sobie historię fikcyjnego aktora szukającego pracy w Hollywood, z prawdziwymi wydarzeniami związanymi z morderstwem Sharon Tate. W rolach głównych: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie.

3 kwietnia – Dom z papieru: Globalny fenomen – Netflix

Wraz z premierą czwartego sezonu serialu Dom z papieru, Netflix pokaże także dokument przedstawiający kulisy powstawania jednego z najpopularniejszych seriali.

dom z papieru globalny fenomen kwiecień 2020

Wydarzenia – kwiecień 2020

Kwarantanna na na

Kwarantanna na na to cześć inicjatywy #WspieramZDomu, którą zapoczątkował Facebook, aby wspierać oddolne inicjatywy, pojawiające się w czasie narodowej kwarantanny. W jej ramach koncerty online zagrają artyści związani z wytwórnią Kayax. W trakcie każdego koncertu i po jego zakończeniu, będzie możliwość przekazania darowizny na rzecz działalności podejmowanej przez organizację Szlachetna Paczka w czasie epidemii. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

kwarantanna na na

Męskie Granie w domu

Męskie Granie rozpoczęło cykl koncertów online, które mają zachęcić do pozostania w domu oraz wsparcia zbiórki na stronie siepomaga.pl/koronawirus. Zebrane środki będą przekazane na doposażenie ośrodków medycznych w walce z koronawirusem. Podczas pierwszego koncert wystąpił zespół Sorry Boys. Kolejna odsłona będzie miała miejsce 2 kwietnia, a swój koncert zagra wówczas Król. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

męskie granie w domu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: