HBO zapowiada prequel „Gry o Tron”. O czym będzie nowy serial?


31 października 2019

Podziel się newsem:

Dopiero co opadły emocje po zakończeniu finałowego sezonu Gry o Tron, a HBO już zapowiada kolejną produkcję na podstawie książek George’a R.R. Martina. O czym będzie nowy serial?

W ostatnich latach miliony ludzi na całym świecie śledziły losy bohaterów z serialu Gra o Tron. Wiosną tego roku wyemitowany został ostatni, ósmy sezon serialu, który wzbudził wiele emocji.

Już niebawem ponownie będziemy mogli ponownie przenieść się do świata Westeros. HBO zapowiedziało powstanie nowego, 10-odcinkowego serialu, który będzie prequelem Gry o Tron.

House of the Dragon – prequel Gry o Tron

Serial zatytułowany będzie House of the Dragon i opowiadać będzie historię rodu Targeryenów na 300 lat przed wydarzeniami z Gry o Tron. Nowy serial HBO ma być oparty na książce George’a R.R. Martina zatytułowanej Ogień i krew, która ukazała się w zeszłym roku.

Ogień i Krew George R.R. Martin

W prequelu zobaczymy czasy świetności rodu, z którego wywodzi się Daenerys Targaryen, w których władały smoki.

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów. Według dotychczasowych doniesień w jednej z głównych ról zobaczymy Naomi Watts. Podobnie jak w przypadku Gry o Tron, w produkcję nowego serialu również będzie zaangażowany George R.R. Martin. Natomiast jednym z producentów wykonawczych ma być Miguel Sapochnik, który otrzymał nagrodę Emmy za reżyserię jednego z najbardziej spektakularnych odcinków w historii telewizji – Bitwy bękartów, pochodzącego z szóstego sezonu Gry o Tron.

Zobaczcie jak wygląda plakat zapowiadający serial House of the Dragon:

House of the dragon

Dopiero co opadły emocje po zakończeniu finałowego sezonu Gry o Tron, a HBO już zapowiada kolejną produkcję na podstawie książek George’a R.R. Martina. O czym będzie nowy serial? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →