HBO zapowiada prequel “Gry o Tron”. O czym będzie nowy serial?


31 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Dopiero co opadły emocje po zakończeniu finałowego sezonu Gry o Tron, a HBO już zapowiada kolejną produkcję na podstawie książek George’a R.R. Martina. O czym będzie nowy serial?

W ostatnich latach miliony ludzi na całym świecie śledziły losy bohaterów z serialu Gra o Tron. Wiosną tego roku wyemitowany został ostatni, ósmy sezon serialu, który wzbudził wiele emocji.

Już niebawem ponownie będziemy mogli ponownie przenieść się do świata Westeros. HBO zapowiedziało powstanie nowego, 10-odcinkowego serialu, który będzie prequelem Gry o Tron.

House of the Dragon – prequel Gry o Tron

Serial zatytułowany będzie House of the Dragon i opowiadać będzie historię rodu Targeryenów na 300 lat przed wydarzeniami z Gry o Tron. Nowy serial HBO ma być oparty na książce George’a R.R. Martina zatytułowanej Ogień i krew, która ukazała się w zeszłym roku.

Ogień i Krew George R.R. Martin

W prequelu zobaczymy czasy świetności rodu, z którego wywodzi się Daenerys Targaryen, w których władały smoki.

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów. Według dotychczasowych doniesień w jednej z głównych ról zobaczymy Naomi Watts. Podobnie jak w przypadku Gry o Tron, w produkcję nowego serialu również będzie zaangażowany George R.R. Martin. Natomiast jednym z producentów wykonawczych ma być Miguel Sapochnik, który otrzymał nagrodę Emmy za reżyserię jednego z najbardziej spektakularnych odcinków w historii telewizji – Bitwy bękartów, pochodzącego z szóstego sezonu Gry o Tron.

Zobaczcie jak wygląda plakat zapowiadający serial House of the Dragon:

House of the dragon

Dopiero co opadły emocje po zakończeniu finałowego sezonu Gry o Tron, a HBO już zapowiada kolejną produkcję na podstawie książek George’a R.R. Martina. O czym będzie nowy serial? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →