The Strokes powracają! Nowy album już w kwietniu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Strokes ogłosili datę premiery swojego pierwszego od siedmiu lat albumu. Krążek zatytułowany The New Abnormal ukaże się w kwietniu, a już teraz możecie posłuchać pierwszego singla.

The Strokes to pochodzący z Nowego Jorku zespół, w którego skład wchodzą: wokalista Julian Casablancas, gitarzyści Nick Valensi i Albert Hammond Jr, basista Nikolai Fraiture oraz perkusista Fabrizio Moretti.

The Strokes powracają z nową płytą. Premiera już w kwietniu

Nowojorczycy mają obecnie na swoim koncie pięć albumów studyjnych, a ostatni z nich Comedown Machine ukazał się w 2013 roku. Teraz, po 7-letniej wydawniczej przerwie The Strokes powracają z nowym materiałem.

Ich nowa płyta zatytułowana The New Abnormal ukaże się już 10 kwietnia nakładem RCA/Sony Music. Album powstawał w Shanhri-La Studios w Malibu. Producentem płyty jest Rick Rubin, a na okładce znalazł się obraz Bird on Money Jean-Michela Basquiata.

The Strokes – The New Abnormal – tracklista

the strokes - the new abnormal
The Strokes – The New Abnormal – okładka płyty

1. The Adults Are Talking
2. Selfless
3. Brooklyn Bridge To Chorus
4. Bad Decisions
5. Eternal Summer
6. At The Door
7. Why Are Sundays So Depressing
8. Not The Same Anymore
9. Ode To The Mets

At The Door – pierwszy singiel z nowej płyty The Strokes

Wraz z ogłoszeniem nowej płyty, zespół zaprezentował również pierwszy singiel. Do utworu At The Door powstał także animowany teledysk w reżyserii Mike’a Burakoffa. Zobaczcie:

Podczas ostatnich koncertów The Strokes zaprezentowali na żywo, przedpremierowo utwór Bad Decisions, który również znajdzie się na nadchodzącym albumie.


Dawid Podsiadło wybiera się na koncert The Strokes (?)

W najbliższym czasie, jeszcze przed premierą płyty, The Strokes zagrają kilka koncertów w Europie. Na jeden z nich (prawdopodobnie) wybiera się Dawid Podsiadło, który wielokrotnie wspominał, że jest wielkim fanem zespołu.

W swoim najnowszym poście na Facebooku Dawid opisał stres związany z próbą zakupu biletów na koncert rozchwytywanego zespołu. Puenta historii jest taka, że najpopularniejszy polski wokalista na własnej skórze przekonał się, co czują osoby, którym nie udaje się zdobyć wejściówek na jego koncerty.

Zabrałem Was w tę opowieść kochani, bo w końcu zrozumiałem. Zrozumiałem te setki listów, listów elektronicznych, tych wiadomości tekstowych, tych wiadomości prywatnych na mnożących się mediach społecznościowych. Zrozumiałem esencję tych wiadomości.
„DAWID, nie możemy kupić biletów na Twój koncert.” Byłem po drugiej stronie zaledwie kilkanaście minut i przyznaję – czułem niesprawiedliwość, czułem rozczarowanie. Zrozumiałem.

Całość do przeczytania poniżej:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.