Natalia Nykiel dołącza do składu Enea Spring Break 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś skład poznańskiego festiwalu Spring Break zasiliła jedna z najważniejszych artystek na polskiej scenie elektronicznej i popowej - Natalia Nykiel.

Natalia Nykiel to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek młodego pokolenia. W ostatnim czasie artystka zaczyna stawiać pierwsze kroki na rynku międzynarodowym.

Wszystko za sprawą wydanego w listopadzie minialbumu Origo. EPka ukazała się bez wcześniejszych zapowiedzi i została bardzo pozytywnie przyjęta przez krytyków i słuchaczy. Jednocześnie jest to pierwsze wydawnictwo Natalii, które ukazało się również zagranicą. Otworzyło jej to drzwi chociażby do występu na jednym z najważniejszych festiwali muzycznych na świecie – SXSW, który odbywa się w Stanach Zjednoczonych.

Natalia Nykiel – Quya

Origo zdobyło także nominację do Fryderyka 2020 w kategorii Album roku elektronika.

Natalia Nykiel wystąpi na Enea Spring Break 2020

Natalia zasiliła skład tegorocznej edycji Spring Break, w którym znajdują się już m.in.: Mrozu, król,Ralph Kaminski, Natalia Przybysz, Biały Tunel, Rosalie., Mery Spolsky, Sonbird, Syny, Piernikowski, Otsochodzi, Julia Marcell, Meek, Oh Why?, Swiernalis, Ptakova, Tęskno, sanah i wielu innych. Wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów znajdziecie tutaj.

Natalia Nykiel na Enea Spring Break 2020

Enea Spring Break 2020 – data, bilety

Przypominamy, że w tym roku Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia i odbywać się będzie w kilkunastu miejscach w Poznaniu. 3-dniowe karnety w cenie 120 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Natalię będzie można usłyszeć podczas wiosennej trasy koncertowej. Bilety na koncert w łódzkiej Wytwórni, który odbędzie się 25 kwietnia, również kupicie na Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.