Nowa, mroczna odsłona Julii Marcell


28 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nowa płyta Julii Marcell już jest! Artystka prezentuje zupełnie nową, tajemniczą odsłonę swojej twórczości. Posłuchajcie Skull Echo!

Nowy album Julii Marcell już jest!

Skull Echo to już piąty album w dorobku wyjątkowej artystki Julii Marcell, która zachwyca zupełnie nieoczywistym i prawdziwie alternatywnym podejściem do tworzenia muzyki. Krążek powstawał w Berlinie pod okiem producenta Michaela Havesa, a zapowiadały go single Moment i Wieczność oraz Prawdopodobieństwo. Co jeszcze przynosi najnowszy album Julii Marcell?

Mrok, tajemnicę, a nawet psychodelę. Skull Echo to 11 utworów, które z pewnością nie są dla każdego. To trudny i poważny materiał wymagający skupienia, jednak absolutnie tego warty! Julia Marcell odchodzi od trendów i skręca w rzadko spotykane brzmienia. Sama mówi o swoim albumie:

Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.

Jeśli jesteście już znudzeni tym, co w świecie muzyki jest ostatnio na topie – nieoczywisty Skull Echo to album dla Was. Posłuchajcie:

Posłuchaj nowego albumu Julii Marcell – Skull Echo

Trasa koncertowa Skull Echo, sprawdź, gdzie zagra Julia Marcell – bilety

Miesiąc po premierze albumu ruszy oczywiście trasa koncertowa, podczas której artystka odwiedzi dziesięć polskich miast i będzie na żywo promować swoje najnowsze wydawnictwo. To będzie międzyplanetarna podróż po elektronicznych i futurystycznych brzmieniach. Nie może Was tam zabraknąć! Bilety na koncert w Łodzi i podczas festiwalu Spring Break znajdziecie na Biletomat.pl.

Julia Marcell koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Julia Marcell - Skull Echo w Łodzi, 12 marca 2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.