“Nostalgia” kolejnym singlem Julii Marcell z albumu “Skull Echo”

Obserwuj nas na instagramie:

Julia Marcell podzieliła się świetną informacją. Utwór Nostalgia z albumu Skull Echo właśnie został trzecim singlem promującym to wydawnictwo. Posłuchajcie!

Posłuchaj nowego singla Julii Marcell – Nostalgia

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z albumem Skull Echo, to może być dobra okazja do nadrobienia zaległości! Julia Marcell właśnie ogłosiła, że jeden z najbardziej przebojowych utworów z tego krążka – Nostalgia, właśnie został trzecim po Moment i wieczność oraz Prawdopodobieństwo singlem, promującym to wydawnictwo. Posłuchajcie!

Skull Echo, czyli Julia Marcell w nowym wydaniu

Skull Echo to piąty, długogrający album Julii Marcell, który ukazał się w styczniu 2020 roku. Artystka po raz pierwszy napisała płytę niemal w całości po polsku, która został bardzo dobrze przyjęta i od razu okrzyknięta jedną z lepszych pozycji na scenie alternatywnej w tym roku.

Nic dziwnego. Skull Echo to bowiem zupełnie nowa odsłona Julii Marcell. Dojrzalsza, prezentująca odważniejsze, mroczne brzmienia, w których artystka nie boi się eksperymentować i wciągać słuchacza w muzyczne otchłanie.

skull echo

Julia Marcell – Skull Echo w wersji anglojęzycznej, posłuchaj!

Artystka nie poprzestała jednak tylko na tym i w maju ukazała się druga wersja albumu Skull Echo, tym razem w całości anglojęzyczna. Album wydany pod szyldem niemieckiej wytwórni Long Branch Records ukazał się na całym świecie. Sprawdźcie, jak brzmi po angielsku!

Julia Marcell podzieliła się świetną informacją. Utwór Nostalgia z albumu Skull Echo właśnie został trzecim singlem promującym to wydawnictwo. Posłuchajcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Posłuchaj nowego singla Julii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →