Męskie Granie – to już dzisiaj! Sprawdź, co się będzie działo!


08 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Męskie Granie 2020 zagra już dzisiaj! Przed nami wieczór pełen najlepszej polskiej muzyki, w wykonaniu największych gwiazd. Sprawdź, co się wydarzy!

Męskie Granie 2020 – inne wydanie kultowej trasy

To wyjątkowy i niestandardowy rok dla polskiej muzyki i całej branży rozrywkowej. Również dla Męskiego Grania, które nieprzerwanie od dziesięciu lat, dostarczało swoim fanom najlepszych, muzycznych wrażeń za sprawą swoich wakacyjnych tras koncertowych.

Tym razem trasy koncertowej nie będzie, ale Męskiemu Graniu udało się obejść przeszkody wynikające z obostrzeń, związanych z pandemią koronawirusa i mimo wszystko zagra również w tym roku. W zupełnie innych warunkach, ale wciąż z tymi samymi emocjami.

Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, król, Igo) – Świt

Męskie Granie 2020 zagra już dziś!

Już dzisiaj startuje wyjątkowy i jedyny koncert Męskiego Grania 2020. Wszystko odbędzie się w miejscu niezwykle istotnym dla całej tej inicjatywy – Żywcu. Zabraknie jednak najważniejszego czynnika – publiczności pod sceną.

Nic jednak straconego! Ta zgromadzi się bowiem przed ekranami. W ten sposób Męskie Granie osiągnie prawdopodobnie największą publiczność, jaką kiedykolwiek miało. Fani z całej Polski zjednoczą się w jednym miejscu podczas streamu online, który rozpocznie się już o 17:00. Co nas czeka?

Męskie Granie 2020 – kto zagra?

Oczywiście koncerty największych i najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny! W line-upie znaleźli się bowiem: Nosowska, Bass Astral x Igo, Król, Daria Zawiałow oraz wyczekiwana gwiazda wieczoru – Dawid Podsiadło!

Męskie Granie przyzwyczaiło nas to tego, że koncerty w ramach tej inicjatywy to zawsze pełne niespodzianek wydarzenia, podczas których obserwujemy niecodzienne połączenia artystyczne. Nie inaczej będzie tym razem, bowiem gośćmi specjalnymi będą Mata, Organek i WaluśKraksaKryzys. Mamy dodatkowo przeczucie, że to nie wszystkie niespodzianki, jakie szykują dla nas organizatorzy koncertu!

Wisienką na torcie będzie oczywiście koncert Orkiestry Męskiego Grania, która tradycyjnie zaprezentuje największe, polskie przeboje muzyczne w nowych odsłonach. Tegoroczną Orkiestrą pokieruje producent Michał Kush, na jej froncie staną Daria Zawiałow, Król oraz Igo, a muzycznie wesprą ich dodatkowo Kasia Piszek, Piotr „Rubens” Rubik, Jakub Wojtas oraz Thomas Fietza.

męskie granie 2020

Męskie Granie 2020 transmisja live

Transmisję live będzie można oglądać od 17:00 na kanale Męskiego Grania na YouTube oraz profilu trasy na Facebooku. Nie przegapcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.