Piotr „Rubens” Rubik zapowiada swój solowy album utworem z Johnem Porterem


19 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Gitarzysta zespołu Darii Zawiałow, Rubens, właśnie zapowiedział swój solowy album. Posłuchajcie debiutanckiego singla Skipping Over Clouds!

Rubens, gitarzysta Darii Zawiałow, zapowiada solowy album

Piotr Rubik to obecnie jeden z najbardziej cenionych gitarzystów na polskiej scenie. Aktualnie zasila szeregi koncertowego zespołu Darii Zawiałow i współtworzy kompozycje na jej albumy. Jest również częścią nowego projektu Mazolewski/Porter i pracował z Mrozem przy albumie Zew.

Piotr Rubens Rubik

Wcześniej przez wiele lat grał chociażby z zespołem LemON. W międzyczasie tworzył również z Michałem Kushem (producentem Darii Zawiałow) oraz Radkiem Rejselem zespół The And oraz bardziej gitarowy Bulblewires, z którym w 2014 roku zagrał chociażby na Open’erze, OFF Festivalu oraz Przystanku Woodstock.

Dziś, z całym, zbieranym przez lata, muzycznym doświadczeniem, Piotr Rubik, jako Rubens wkracza na ścieżkę solowej kariery i zapowiada swój własny debiutancki album.

Płyta ma się ukazać już wkrótce, nakładem wytwórni Mystic Production. Pracę nad nią wciąż trwają i data premiery nie jest jeszcze znana. Rubens zdradził jedynie, że będzie chciał zaprosić na nią kilku znajomych wokalistów.

Debiutancki singiel Rubensa – Skipping Over Clouds, zobacz teledysk!

Tymczasem, właśnie otrzymaliśmy zapowiedź tego krążka. Jest nią singiel Skipping Over Clouds, napisany, wyprodukowany, zmiksowany i zagrany przez Rubensa, na którym wokalnie udzielił się dodatkowo John Porter. Posłuchajcie efektów ich współpracy i zobaczcie towarzyszący utworowi, klimatyczny teledysk!

Zdjęcie główne: Dorota Kutnik

Gitarzysta zespołu Darii Zawiałow, Rubens, właśnie zapowiedział swój solowy album. Posłuchajcie debiutanckiego singla Skipping Over Clouds! Rubens, gitarzysta Darii Zawiałow, zapowiada solowy album Piotr Rubik to obecnie jeden z najbardziej cenionych gitarzystów na polskiej scenie. Aktualnie zasila szeregi koncertowego zespołu Darii Zawiałow i współtworzy kompozycje na jej albumy. Jest również częścią nowego projektu Mazolewski/Porter i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →