Bass Astral x Igo wypuścili utwór „It’s Only Emotion” w wersji z orkiestrą

Podziel się newsem:

Bass Astral x Igo podzielili się nową wersja utworu It’s Only Emotion, pochodzącego z ich pierwszej płyty. Niebawem możemy spodziewać się kolejnych niespodzianek.

Pod koniec marca Igor Walaszek i Kuba Tracz, tworzący zespół Bass Astral x Igo, mieli wyruszyć w wyjątkową trasę koncertową Bass Astral x Igo Ensemble. Podczas 10 koncertów w największych polskich miastach, muzycy mieli zaprezentować nowe utwory oraz te już dobrze znane w nowych aranżacjach. Na scenie miał towarzyszyć im sześcioosobowy zespół.

Trasa została przełożona na jesień (nowe daty koncertów znajdziecie tutaj), podobnie jak premiera ich nowego albumu.

Bass Astral x Igo z nową wersją utworu It’s only emotion

Aby jednak jakoś umilić ten czas oczekiwania na spotkania na żywo, Igor i Kuba postanowili dzielić się z fanami nowościami. Wczoraj na serwisy streamingowe trafił utwór It’s Only Emotion, pochodzący z pierwszej płyty duetu — Discobolus, w nowej wersji, nagranej na żywo z orkiestrą. Posłuchajcie:

Bass Astral x Igo – It’s Only Emotion – Orchestra Live


Niedawno światło dzienne ujrzał nowy singiel od Bass Astral x IgoBikini. Utwór zapowiada trzeci studyjny album duetu o tytule Satellite, którego premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku.

Bass Astral x Igo – Bikini

Czekamy na kolejne niespodzianki od Bass Astral x Igo!

Bass Astral x Igo podzielili się nową wersja utworu It’s Only Emotion, pochodzącego z ich pierwszej płyty. Niebawem możemy spodziewać się kolejnych niespodzianek. Pod koniec marca Igor Walaszek i Kuba Tracz, tworzący zespół Bass Astral x Igo, mieli wyruszyć w wyjątkową trasę koncertową Bass Astral x Igo Ensemble. Podczas 10 koncertów w największych polskich miastach, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.