Znamy artystów, którzy zagrają podczas koncertu Męskie Granie 2020

Podziel się newsem:

Koncert Męskie Granie 2020 już niedługo! Wiemy, kto zagra podczas tego niecodziennego wydarzenia online. Sprawdźcie line-up!

Męskie Granie 2020 – wyjątkowy koncert już niedługo!

Wbrew pozorom i na pohybel lata bez festiwali, Męskie Granie tradycyjnie zagra również w tym roku. Z nową orkiestrą i w zupełnie odmiennym wydaniu. Tym razem nie będziemy się bowiem bawić podczas wakacyjnej trasy koncertowej. Jedyny koncert odbędzie się 8 sierpnia w Żywcu i będzie transmitowany na żywo.

Tegoroczna orkiestra prezentuje się wyjątkowo obiecująco. Mamy tu bowiem śmietankę młodej krwi i polskiego muzycznego topu ostatnich lat w postaci Darii Zawiałow, Igora Walaszka „Igo” oraz Błażeja Króla. Posłuchajcie ich tegorocznego hymnu – Świt!

Męskie Granie Orkiestra 2020 (Daria Zawiałow, król, Igo) – Świt, posłuchaj!

Wiemy, kto wystąpi podczas koncertu Męskie Granie 2020

Podczas koncertu, który odbędzie się w Żywcu, zagra oczywiście orkiestra, która jak zawsze zaprezentuje set złożony z własnych interpretacji klasyków polskiej muzyki. Orkiestra zaśpiewa w towarzystwie muzyków: Kasi Piszek, Piotra „Rubensa Rubika, Jakuba Wojtasa, Michała Kusha oraz Thomasa Fietza. To jednak nie koniec atrakcji! Podczas koncertu swoje solowe koncerty zagrają również inni artyści.

Wśród nich znalazły się prawdziwe gwiazdy. Będzie Nosowska w niecodziennej kolaboracji z Matą, ale też oczekiwany przez wielu Dawid Podsiadło. Do tego nie zabraknie solowych koncertów reprezentantów orkiestry, którzy zagrają w wyjątkowych duetach: Daria Zawiałow z Tomaszem Organkiem oraz król i Igo z Bass Astralem.

męskie granie 2020

Dorota Nowakowska, kierownik marki Żywiec zapowiada koncert w ten sposób:

Mamy nadzieję, że tegoroczny koncert w Żywcu dostarczy miłośnikom Męskiego Grania wielu emocji. Zależało nam na zachowaniu ducha trasy – to dlatego zaprezentowany zostanie zupełnie nowy program orkiestry, przygotowane zostaną dedykowane wizualizacje, a na scenie zobaczymy doskonałych rodzimy artystów. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta!

Męskie Granie 2020 – koncert online

Wyjątkowy koncert online Męskie Granie 2020 odbędzie się 8 sierpnia w Żywcu, bez udziału publiczności. Będzie za to transmitowany online na kanałach Męskiego Grania na YouTube oraz Facebooku. Wydarzenie startuje o 17:00. Nie przegapcie!

męskie granie 2020

Koncert Męskie Granie 2020 już niedługo! Wiemy, kto zagra podczas tego niecodziennego wydarzenia online. Sprawdźcie line-up! Męskie Granie 2020 – wyjątkowy koncert już niedługo! Wbrew pozorom i na pohybel lata bez festiwali, Męskie Granie tradycyjnie zagra również w tym roku. Z nową orkiestrą i w zupełnie odmiennym wydaniu. Tym razem nie będziemy się bowiem bawić […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.