Odet, Jan Serce, Bass Astral, Clock Machine i Hyper Son we wspólnym utworze – poznajcie ARS LATRANS Orchestra

Podziel się newsem:

ARS LATRANS Orchestra to między innymi: Odet, Jan Serce, Bass Astral, Clock Machine i Hyper Son na jednej scenie. Posłuchajcie ich wspólnego utworu Sakuran.

Reklama

ARS LATRANS – interdyscyplinarny festiwal sztuki

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, stworzony specjalnie na potrzeby organizowanego przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarnego festiwalu sztuki w Krakowie. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu.

W składzie orkiestry zeszłorocznej edycji imprezy, inspirowanej kulturą Japonii znaleźli się między innymi członkowie takich zespołów jak: Bass Astral x Igo, Clock Machine, Runforrest, Odet, Hyper Son czy Jan Serce.

ARS LATRANS Festival: Made in Japan 2019 – zobacz aftermovie

Efektem współpracy artystów ARS LATRANS Orchestra 2019 są dwa utwory. Pierwszy z nich to Tokyo, nad którym pracowali Odet, runforrest, dybiński, Bass Astral, Jakub Wojtas i Piotr Wykurz z Clock Machine oraz Maciej Kwarciński z Hyper Son. Co wyszło z tego artystycznego miksu? Wyjątkowo klimatyczny kawałek, w którym elektronika łączy się z wpływami orientalnymi, a całość dopełniają subtelne głosy Odet runforresta. Posłuchajcie!

ARS LATRANS Orchestra – Tokyo, posłuchaj

Nowy utwór od ARS LATRANS Orchestra – Sakuran

Właśnie swoją premierą miał kolejny singiel ARS LATRANS Orchestra. Tym razem zaśpiewali Odet oraz Aleksander Czerkawski z zespołu Jan Serce, a skład muzyczny uzupełnił Ükasz Kastelik z formacji Dziewczęta, co tym razem poskutkowało energetycznym, tanecznym kawałkiem w języku polskim. Zapowiada się prawdziwy, wakacyjny przebój – sprawdźcie!

Jeśli spodobały Wam się brzmienia serwowane przez projekt ARS LATRANS Orchestraśledźcie działania festiwalu związane z jego kolejną edycją, podczas której orkiestra przeistoczy się w wyjątkowy, multidyscyplinarny spektakl muzyczny. Nie możecie tego przegapić!

ARS LATRANS

ARS LATRANS Orchestra to między innymi: Odet, Jan Serce, Bass Astral, Clock Machine i Hyper Son na jednej scenie. Posłuchajcie ich wspólnego utworu Sakuran. ARS LATRANS – interdyscyplinarny festiwal sztuki ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, stworzony specjalnie na potrzeby organizowanego przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarnego festiwalu sztuki w Krakowie. Każdego roku kolektyw zaprasza […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.