Enea Spring Break 2020 z nowym ogłoszeniem


03 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2020 w tym roku odbędzie się we wrześniu. Organizatorzy właśnie zdradzili kolejnych artystów, których usłyszymy w Poznaniu. Swój showcase zaprezentuje wytwórnia Agora.

W związku z postępującą pandemią koronawirusa, organizatorzy Enea Spring Break musieli przełożyć datę tegorocznej edycji. Wydarzenie, które zwykle rozpoczynało festiwalowy sezon w Polsce, w tym roku go zakończy. Showcase’owy festiwal odbędzie się w dniach 10-12 września, w wielu miejscach na mapie Poznania.

Organizatorzy zapewniają, że większość ogłoszonych do tej pory artystów potwierdziło swój występ w nowym terminie, a dziś do line-upu dołączyli kolejni. Sprawdźcie kto.

Agora Showcase ponownie na Enea Spring Breaku. Kto wystąpi?

Podobnie jak w ubiegłym roku, na festiwalu Enea Spring Break 2020 swój showcase zaprezentuje wytwórnia Agora Muzyka. W ramach ich sceny wystąpią: Bartek Królik, Bisz/Radex, Fismoll i Renata Przemyk.

Zapowiada się naprawdę mocna edycja. Wśród wcześniej ogłoszonych artystów znaleźli się m.in. Natalia Nykiel, Mery Spolsky, Biały Tunel, Karaś/Rogucki, Julia Pietrucha, Igor Herbut, Król, Margaret, Mata, Natalia Przybysz, Otsochodzi, Ralph Kaminski, Rosalie., sanah i wielu innych.

Enea Spring Break 2020 – bilety

3-dniowe karnety na tegoroczną odsłonę festiwalu Enea Spring Break są wciąż dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Mimo, że do wydarzenia zostało jeszcze dużo czasu, zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Można w ten sposób wspomóc organizatorów w tym trudnym czasie.

To co, z kim widzimy się we wrześniu w Poznaniu?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.