Fismoll powraca z nowym albumem i singlem – „Nos”


29 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Trochę go nie było, jednak wrócił i to zdaje się - silniejszy. Przynajmniej muzycznie. Na to wskazuje jego najnowszy singiel Nos. Posłuchajcie Fismolla.

Fismoll, czyli wrażliwość zaklęta w muzyce

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zetknąć się z tym wyjątkowym artystą: Fismoll to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Obraca się w stylistyce muzyki alternatywnej, zwanej również liryczną i akustyczną. A tak mniej profesjonalnie, to po prostu nadzwyczaj wrażliwy muzyk, który w swojej twórczości zamyka masę szczerych emocji.

fismoll nos

Fismoll ma na swoim koncie dwa albumu – At Glade oraz Box Of Feathers, z czego ostatni wydany w 2015 roku. Oba zostały bardzo dobrze przyjęte i mimo ponad 4-letniej przerwy wydawniczej, podczas której pojawiła się jedynie przygoda z projektem Albo Inaczej, fani z cierpliwością czekali na nowości od Fismolla. Te właśnie nadchodzą.

Fismoll zapowiada nowy album singlem Nos, zobaczcie teledysk!

Nos to najnowszy singiel poznańskiego wokalisty, który zapowiada jego trzeci album. Ten ma się pojawić w maju, przyszłego roku. Nos to piękna, ballada, w której folkowe elementy spotykają się z nostalgicznym brzmieniem gitary, przeszywającym wokalem Fismolla i jego emocjonalnym tekstem.

Posłuchajcie efektów, którym towarzyszy równie nastrojowy teledysk.

Fismoll – Nos

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.