Sznurowadła Fisza INACZEJ? Fismoll nagrał rockową wersję hip hopowego kawałka!


08 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Cover powstał w ramach projektu Albo Inaczej, który nadaje hip hop’owym kawałkom nowe życie i brzmienie. 

Teksty Fisza w połączeniu z gitarowymi riffami i mocnym wokalem? Taka jest wersja utworu Sznurowadła w wykonaniu Fismolla! Młody muzyk to kolejny artysta, który wziął na warsztat hip hop’owy klasyk nadając mu zupełnie innego charakteru.

Sznurowadła w wykonaniu Fismolla to część drugiej edycji projektu Albo Inaczej zainicjowanego przez wytwórnię Alkopoligamia. Ponadto artysta zapowiada, że w najbliższym czasie pojawi się też jego solowa płyta, nagrana w 100% po polsku.

A Sznurowadła oraz inne utwory z obu edycji Albo Inaczej będzie można usłyszeć na żywo 24.06.2017 w Pokoju na lato czyli letnim pawilonie Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Towarowa 25)

Cover powstał w ramach projektu Albo Inaczej, który nadaje hip hop’owym kawałkom nowe życie i brzmienie.  Teksty Fisza w połączeniu z gitarowymi riffami i mocnym wokalem? Taka jest wersja utworu Sznurowadła w wykonaniu Fismolla! Młody muzyk to kolejny artysta, który wziął na warsztat hip hop’owy klasyk nadając mu zupełnie innego charakteru. Zobacz także Posłuchajcie tych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →