„Na co ci to?” pyta Fismoll w nowym utworze

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Fismoll powraca z kolejną zapowiedzią swojego nowego materiału. Po dobrze przyjętym singlu nos, czas na na co ci to. Posłuchajcie!

Fismoll, czyli Arkadiusz Glensk, to poznański wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów, znany również jako specjalista od muzyki akustyczno-lirycznej i poruszania swoimi utworami serc słuchaczy.

Fismoll na co ci to

Fismoll powraca z nowościami

Na swoim koncie ma dwa świetnie przyjęte albumy, pełne baśniowych i przejmujących kompozycji – debiut At Glade z 2013 roku oraz Box of Feathers z 2015. Po czterech latach przerwy, Fismoll podzielił się zupełnie nowym, pełnym emocji singlem – nos.

Fismoll – nos, posłuchaj

Fismoll ponownie czaruje dźwiękami

Po ponad półrocznej ciszy artysta dzieli się kolejnymi nowościami. Drugi singiel, zapowiadający jego trzeci album, to utwór po co ci to, w którym oprócz samego Fismolla, odpowiedzialnego za każdy aspekt powstawania tej kompozycji, słyszymy również w chórkach jego tatę! Artysta napisał o swoim nowym singlu:

Z taką samą śmiałością jak i nieśmiałością oddaję Waszym uszom utwór na co ci to. Dzięki Tato za użyczenie wokalu w chórkach. :)
Ps. Prośba do wszystkich: w tych coraz jakby dziwniejszych czasach przestańmy się oceniać, a zacznijmy doceniać.

Fismoll – kiedy nowy album?

Przy okazji premiery poprzedniego singla – nos, Fismoll napisał na swoim profilu na Facebooku, że nowy album ukaże się w maju tego roku. Możemy się jedynie domyślać, że pracę nad nim spowodowała pandemia. Jakichkolwiek konkretnych informacji na ten temat jednak brak. Nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej. Z pewnością warto!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.