materiały prasowe

sanah i Dawid Podsiadło — “ostatnia nadzieja” na zwieńczenie muzycznej “Uczty”


14 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

To może być premiera na miarę duetu roku. Swoje muzyczne wrażliwości w jednym utworze przecięli sanah i Dawid Podsiadło — posiadacze dwój najpopularniejszych wokali na polskiej scenie. Oto ich ostatnia nadzieja!

sanah i Dawid Podsiadło — wzajemni fani, którzy stworzyli duet 

Dawid Podsiadło może nazywać się ojcem chrzestnym sukcesu sanah. To on pokazał ją szerszej publiczności, biorąc na warsztat Cząstkę, którą zagrał w ramach swojego stałego cyklu coverów podczas jednego z koncertów trasy Wielkomiejski Tour. Odwdzięczając się, sanah nagrała medley projekt nieznajomy nie kłamie w hołdzie twórczości Dawida, którego, jak się okazało, była ogromną fanką.

Zobacz również: Projekt nieznajomy nie kłamie, czyli Dawid Podsiadło w wykonaniu sanah

sanah – projekt nieznajomy nie kłamie, posłuchaj!

Może uczeń nie przerósł jeszcze mistrza, ale sanah w ekspresowym tempie zaczęła wykręcać liczby zbliżone do tych, którymi operuje Dawid — zarówno koncertowo, sprzedażowo, jak i odsłuchowo. W zasadzie w ciągu kilku miesięcy stała się artystką z ciasnej topki polskiej sceny muzycznej, królową nie tylko dram, ale również list przebojów, idolką setek tysięcy, jeśli nie milionów Polaków.

sanah i Dawida Podsiadło zdecydowanie więcej łączy, niż dzieli, więc ich duet był tylko kwestią czasu. Wspólny utwór jest nie tylko spełnieniem marzeń sanah, o których artystka śmiało wspominała w swoich wywiadach. To marzenie wspomnianych już setek tysięcy fanów obojga, zwłaszcza że fanbase sanah i Dawida w znacznej części się pokrywa.

Zobacz również: sanah zaserwuje nam muzyczną ucztę w towarzystwie wyśmienitych gości

sanah Dawid Podsiadło Uczta
sanah i Dawid Podsiadło – “ostatnia nadzieja”

Wisienka na torcie, ale to nie deser

sanah od kilku tygodni serwuje nam kolejne muzyczne dania, które finalnie złożą się na jej autorską Ucztę. Żadnych przystawek czy aperitifów. Dziesięć soczystych, pełnoprawnych dań głównych, z czego każde kolejne niczym nie odstaje od swojego poprzednika. Deseru jednak nie będzie, deser brzmi jak pocieszenie. Czas na grande finale!

Do muzycznej Uczty sanah zasiedli do tej pory: Kwiat Jabłoni, Miętha, Vito Bambino, Igor Herbut, Ania Dąbrowska, Artur Rojek, Natalia Grosiak, Grzegorz Turnau oraz Daria Zawiałow. Pod kloszem ostatniej patery, która uświetni ten dźwiękowy stół, kryje się wyczekiwany efekt współpracy sanah z Dawidem Podsiadło. Posłuchajcie! Wróć… Smacznego!

sanah i Dawid Podsiadło w westernowym wydaniu. Posłuchaj ostatniej nadziei!

To może być premiera na miarę duetu roku. Swoje muzyczne wrażliwości w jednym utworze przecięli sanah i Dawid Podsiadło — posiadacze dwój najpopularniejszych wokali na polskiej scenie. Oto ich ostatnia nadzieja! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →