Kadr z teledysku „77747”

„PRODUKT47” Okiego już na streamingach. Na albumie featuring Taco Hemingwaya


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

PRODUKT47, piąte solowe wydawnictwo Okiego, które uzyskało status Złotej Płyty jeszcze przed premierą, zadebiutowało dziś w sieci. Sprawdź!

PRODUKT47 – tracklista

 1. I To Jest Fakt
 2. Perły
 3. Dzielny Pacjent feat. SobelYoung Igi
 4. Jeżyk!
 5. Albo Jest Zajebiście Albo Jest Smutno feat. Young Igi
 6. Stado Hartów ; cuty Phunk’ill
 7. Jakie To Uczucie?
 8. Sonic Skit
 9. ADHD feat. Taco Hemingway
 10. Od środy do wtorku
 11. Pieniądze, Dziewczyny, Zwrotki
 12. Fresh Water Soda featOscar
 13. Po Co Ten Foch? feat. Paluch
 14. Doja Cat
 15. Bardziej Sobą Niż Kiedykolwiek
 16. Total Bandits Polne feat. Harnol Gang; cuty DJ Blaki
 17. Zwariowane Melodie
oki produkt47 2020
okładka albumu Produkt47, 2020 2022

PRODUKT47 – odsłuch albumu

Płyta pokryła się złotem jeszcze przed premierą, co oznacza, że sprzedano aż 15 tys. egzemplarzy w preorderze. Mógł się do tego przyczynić fakt, że do wydania preoderowego wydawcy dołączyli specjalną EP-kę, która nigdy nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży. Krążek promowały single, takie jak Dzielny Pacjent z gościnnym udziałem Young Igiego i Sobla czy Pieniądze, Dziewczyny i Zwrotki. Obydwa utwory opiewają na ten moment na ponad 500 tys. wyświetleń.

Oki wystąpi na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w dniach 11-13 sierpnia w Płocku odbędzie się kolejna edycja Lech Polish Hip-Hop Festival. Bilety na ten wyjątkowy event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zapowiadają organizatorzy wydarzenia

Kto zagra na wydarzeniu oprócz reprezentanta 2020? W pierwszej puli ogłoszonych artystów znaleźli się: Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe. A to dopiero początek!

PRODUKT47, piąte solowe wydawnictwo Okiego, które uzyskało status Złotej Płyty jeszcze przed premierą, zadebiutowało dziś w sieci. Sprawdź! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał PRODUKT47 – tracklista I To Jest Fakt Perły Dzielny […]

Kup bilet na LECH POLISH HIP-HOP FESTIVAL 2022!

Biletomat.pl
360 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

oki
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →