Ulubione utwory Dawida Podsiadło w serwisie TIDAL


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Na platformie TIDAL pojawiła się playlista, na której znalazły się ulubione utwory Dawida Podsiadło. Sprawdźcie, czego najchętniej słucha.

Ulubione utwory Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło w ramach akcji Now Playing w serwisie TIDAL podzielił się z fanami najchętniej słuchanymi przez siebie piosenkami. Znalazły się na niej kawałki zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd. Wśród ulubionych twórców Dawida znaleźli się m.in.: Katie Melua, Billie Eilish, Lorde, Ralph Kaminski, Daria Zawialow czy Taco Hemingway.

Artysta tak uzasadnia swój wybór:

Ten zbiór pozwala mi popatrzeć na wszystkie wydarzenia z dystansem, spokojem i tak jakoś podumać.

Pełnej playlisty Dawida Podsiadło możecie posłuchać poniżej:

Zobaczcie także: Dawid Podsiadło gra z WOŚP i zaprasza do swojej garderoby


Akcja Now Playing w serwisie TIDAL

Now Playing pojawiło się w aplikacji w grudniu 2019 roku. Dostępne są tam playlisty ułożone przez ponad 500 twórców z całego świata. Swoimi ulubionymi utworami podzielili się m.in.: Alicia Keys, The Weeknd, The Chainsmokers, Sarsa, Natalia Nykiel, Bedoes, Ten Typ Mes, Jan-Rapowanie, Bon Jovi, The Black Keys, Anita Lipnicka, Adi Nowak, Happysad, Anderson .Paak i wielu innych.

Dzięki tej akcji, fani mają okazję, żeby poznać gust muzyczny swoich idoli, dowiedzieć się, co ich inspiruje i jakich kawałków słuchają w wolnym czasie.  

Na platformie TIDAL pojawiła się playlista, na której znalazły się ulubione utwory Dawida Podsiadło. Sprawdźcie, czego najchętniej słucha. Ulubione utwory Dawida Podsiadło Dawid Podsiadło w ramach akcji Now Playing w serwisie TIDAL podzielił się z fanami najchętniej słuchanymi przez siebie piosenkami. Znalazły się na niej kawałki zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd. Wśród ulubionych twórców […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.