Dawid Podsiadło gra z WOŚP i zaprasza do swojej garderoby


14 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Nie udało Ci się zdobyć biletów na nadchodzącą, Leśną Trasę Dawida Podsiadło? Nic straconego! Wciąż możesz tam być, a dodatkowo zajrzeć muzykom do garderoby.

Wszyscy się już przyzwyczajają do tego, że Dawid Podsiadło bije rekordy sprzedażowe i frekwencyjne podczas swoich tras koncertowych. Nie inaczej było w przypadku Leśnej Muzyki. Trasa rusza już niedługo, jednak bilety na nią rozeszły się w ekspresowym tempie.

Dawid Podsiadło gra z WOŚP

Wokalista od zawsze wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej jest tym razem. Choć wielki Finał już za nami, to tegoroczny licznik Orkiestry wciąż rośnie i znacznie przyczynia się do tego sam Podsiadło. Muzyk przekazał na aukcję po dwa bilety na każdy z koncertów ze swojej nadchodzącej trasy Leśna Muzyka, a jest ich razem ponad trzydzieści. Bilety można licytować w specjalnej, charytatywnej zakładce w serwisie Allegro.

Pomagaj i spotkaj się z Dawidem Podsiadło

Zdobycie tych biletów nie jest jednak wcale takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Zaledwie chwilę po ogłoszeniu tej wyjątkowej aukcji osiągnęły one ogromne kwoty, które wciąż rosną. Na chwilę obecną każdy z biletów jest wart co najmniej ponad tysiąc złotych.

Nic jednak dziwnego! Cel jest szczytny, a i nagroda kusząca, bo oprócz samych wejściówek Dawid Podsiadło oferuje również spotkanie przed koncertem, wycieczkę po garderobach oraz mnóstwo zdjęć, a dokładnie 7 selfie i dwa pozowane.

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka bilety

Jest o co walczyć! Zachęcamy wszystkich fanów muzyki (i nie tylko) do licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcje z biletami na koncerty Dawida Podsiadło będą otwarte do 31 stycznia 2020 roku.

Nie udało Ci się zdobyć biletów na nadchodzącą, Leśną Trasę Dawida Podsiadło? Nic straconego! Wciąż możesz tam być, a dodatkowo zajrzeć muzykom do garderoby. Wszyscy się już przyzwyczajają do tego, że Dawid Podsiadło bije rekordy sprzedażowe i frekwencyjne podczas swoich tras koncertowych. Nie inaczej było w przypadku Leśnej Muzyki. Trasa rusza już niedługo, jednak bilety […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →