TOP 10: na co czekamy – marzec 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W marcu szykuje się całe mnóstwo premier muzycznych i filmowych. Coś dla siebie znajdą również fani seriali i ciekawych wydarzeń. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę w nadchodzącym miesiącu.

Jak co miesiąc, przychodzimy do Was z zestawieniem najciekawszych premier muzycznych, filmowych, serialowych oraz wydarzeń, których nie możecie przegapić w nadchodzącym miesiącu. Poznajcie nasze propozycje na marzec 2020.

Premiery muzyczne – marzec 2020

6 marca – PRO8L3M – Art Brut 2

PRO8L3M - Art Brut 2

Jedną z najbardziej wyczekiwanych muzycznym premier marca jest druga część mixtape’u Art Brut od duetu PRO8L3M. Na krążku znajdą się utwory, w których wykorzystane zostały sample z polskiej muzyki lat 90. i 00. Krążek promują dwa single: Skrable i Koło Fortuny.

13 marca – Artur Rojek – Kundel

Artur Rojek - Kundel marzec 2020

Artur Rojek powraca z nową płytą 6 lat po premierze solowego debiutu. Artysta przy tworzeniu nowego materiału współpracował z Bartoszem Dziedzicem (produkcja) i Radkiem Łukasiewiczem (teksty). Na płytę Kundel składać się będzie 10 utworów, w tym znany już singiel Sportowe życie.

20 marca – Rosalie. – IDeal

Rosalie. - IDeal marzec 2020

Nową płytę w marcu wydaje również Rosalie. IDeal to drugi długogrający krążek w dorobku wokalistki i jednocześnie pierwszy w barwach nowej wytwórni Def Jam Recordings. Płytę promują trzy single: Chmury, Nie mów oraz najnowszy – Moment.

27 marca – Pearl Jam – Gigaton

Pearl Jam - Gigaton marzec 2020

Pearl Jam w 2020 roku świętuje 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji przygotowali dla fanów pierwszy od siedmiu lat, jedenasty album studyjny. Na okładce płyty Gigaton znalazła się fotografia Paula Nicklena, przedstawiająca topniejące lodowce w Norwegii. Płytę zapowiadają single Superblood Wolfmoon i Dance of the Clairvoyants. Więcej o nadchodzącym albumie Pearl Jam przeczytacie tutaj.


Filmy – marzec 2020

6 marca – Sala Samobójców. Hejter

W marcu do kin trafi kolejny film nominowanego do Oscara Jana Komasy. Będzie to kontynuacja Sali Samobójców z 2011 roku, gdzie główną rolę zagrał Jakub Gierszał. Tym razem w głównych rolach zobaczymy m.in. Macieja Musiałowskiego, Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę i Macieja Stuhra.

Tym razem głównym bohaterem filmu jest student prawa, który po wydaleniu z uczelni za plagiat, zaczyna pracę w agencji reklamowej mającej dostęp do tajemnic warszawskich elit. Zobaczcie zwiastun:

20 marca – Eastern

Kolejna propozycja to również dzieło polskiego reżysera. Eastern to pełnometrażowy debiut Piotra Adamskiego, przedstawiający alternatywną wizję Polski. Film przedstawia świat, w którym broń jest legalna, obowiązuje prawo krwawej zemsty, a pomiędzy zwaśnionymi rodami trwa wojna.

W zwiastunie wykorzystano fragment utworu Monza PRO8L3Mu. Sprawdźcie:

20 marca – Smak Pho

Trzecia filmowa propozycja to niemiecko-polska produkcja Smak Pho w reżyserii Mariko Bobrik. Dziesięcioletnia Maja, która ukrywa przed kolegami z klasy tradycyjne drugie śniadanie, które co rano przygotowuje jej tata – wietnamski kucharz, wybitny specjalista od zupy pho, starający się odnaleźć w warszawskiej rzeczywistości.


Seriale – marzec 2020

15 marca – Westworld, 3 sezon, HBO

Futurystyczny serial Westworld produkcji HBO powraca z trzecim sezonem. Jest to opowieść inspirowana filmem Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku. Serial jednocześnie pokazuje Stany Zjednoczone z przełomu XIX i XX wielu oraz świat przyszłości, pełen zaawansowanych technologii. Do dotychczasowej obsady, w trzecim sezonie dołączyli m.in. znany z Breaking Bad Aaron Paul czy Vincent Cassel. Zobaczcie trailer:

27 marca – Ozark, 3 sezon, Netflix

Również trzeciego sezonu doczekał się Ozark, wyprodukowany dla Netflixa. Serial opowiada o doradcy finansowym, który ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.


Wydarzenia – marzec 2020

14-15 marca – FRYDERYK Festival 2020

W jeden z marcowych weekendów w Katowicach odbędzie się gala rozdania najważniejszych polskich nagród muzycznych – Fryderyków. Podobnie, jak w ubiegłym roku, dzień po uroczystości odbędzie się także festiwal, podczas którego wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Sprawdźcie, kto ma szansę na statuetkę oraz kogo usłyszymy podczas tych dwóch dni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Fryderyk Festiwal 2020

W marcu szykuje się całe mnóstwo premier muzycznych i filmowych. Coś dla siebie znajdą również fani seriali i ciekawych wydarzeń. Sprawdźcie, na co warto zwrócić uwagę w nadchodzącym miesiącu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →