Już jest – nowy utwór od Pearl Jam


22 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera nowego albumu Pearl Jam coraz bliżej! Zespół właśnie podzielił się nowym utworem, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo. Posłuchajcie Dance Of The Clairvoyants.

Nadchodzi Gigaton, czyli nowy album od Pearl Jam

Gigaton to pierwszy album Pearl Jam po trwającej od 2013 roku przerwy wydawniczej, a zarazem jeden z najbardziej wyczekiwanych materiałów w tym roku. Poznaliśmy już okładkę i tytuł albumu, a niedawno zespół podzielił się również pełną tracklistą płyty.

Pearl Jam gigaton

Pearl Jam dzieli się nowym utworem

Właśnie te utwory znajdą swoje miejsce na najnowszym albumie Pearl Jam, którego premiera będzie miała miejsce 27 marca 2020 roku (preorder można zamawiać na stronie zespołu). Muzycy właśnie podzielili się nowym singlem, który promuje nadchodzące wydawnictwo. Dance of the Clairvoyants to zdecydowany zwrot ku bardziej współczesnym brzmieniom, choć Pearl Jam nie zapomina o swoich gitarowych korzeniach.

Praca nad Dance of the Clairvoyants była doskonałą burzą eksperymentów i prawdziwej współpracy. Otworzyliśmy nowe drzwi kreatywności i to jest ekscytujące.

Jeff Ament – gitarzysta Pearl Jam

Posłuchaj nowego utworu Pearl JamDance Of The Clairvoyants

Gigaton, czyli właściwie co?

O nowym albumie Pearl Jam wiemy już zatem niemal wszystko. A czym właściwie jest tytułowy Gigaton? To jednostka, której naukowcy używają do mierzenia utraty lodu z największych pokryw lodowych Ziemi na Grenlandii i Antarktydzie, do których zresztą nawiązuje okładka płyty. Gigaton odpowiada wadze ponad 100 milionów słoni lub 6 milionów płetwali błękitnych.

Pearl Jam Gigaton

Pearl Jam w Polsce

Przypominamy również o koncercie Pearl Jam w Polsce! Zespół zagra 13 lipca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Nie przegapcie!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty rock

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.