Prawie 200 koncertów Pearl Jam do obejrzenia za darmo w sieci

Podziel się newsem:

Legendarna grupa Pearl Jam udostępniła w serwisach cyfrowych 186 koncertów, co daje 5404 pojedynczych utworów zespołu w wersji live.

Pearl Jam udostępnia prawie 200 koncertów

Dwie dekady niezapomnianych koncertów – udostępnione przez Pearl Jam nagrania pochodzą z występów z lat 2000, 2003, 2008 i 2013. To prawdziwa gratka nie tylko dla wieloletnich fanów, ale też dla nowego pokolenia słuchaczy, które traktują serwisy cyfrowe jako główne źródło odbioru muzyki. Znalazły się tam dwa występy z Katowic, które zespół zagrał dzień po dniu 15 i 16 czerwca 2000 roku. Koncerty nie są jednak udostępnione w formie video, a jedynie jako nagrania audio.

pearl jam

Na udostępnionej przez Pearl Jam stronie, Pearl Jam DEEP, fani po zarejestrowaniu się mogą wyszukiwać koncerty po kategoriach, jak również słuchać niestandardowych playlist, w tym „Best of CITY”, „Best of YEAR”, „Best of Political Songs”, „Best Covers”, a także playlist dla nowych fanów, takich jak „Pearl Jam for Dummies” i wielu innych.

Zespół uruchomił też Custom Setlist Generator. Zazwyczaj to Eddie Vedder, wokalista grupy, odpowiada za układanie setlisty, a teraz również słuchacze mogą wziąć sprawy w swoje ręce. Wpisując swoje imię i datę urodzenia, można otrzymać niestandardową listę utworów, z rozpoznawalnym pismem Eddie’go.

pearl jam setlista
setlista Pearl Jam z Fenway 2016

Sprawdźcie także: Pearl Jam – Gigaton: legenda grunge’u może i bez zaskoczeń, ale wciąż w formie [recenzja]

Legendarna grupa Pearl Jam udostępniła w serwisach cyfrowych 186 koncertów, co daje 5404 pojedynczych utworów zespołu w wersji live. Pearl Jam udostępnia prawie 200 koncertów Dwie dekady niezapomnianych koncertów – udostępnione przez Pearl Jam nagrania pochodzą z występów z lat 2000, 2003, 2008 i 2013. To prawdziwa gratka nie tylko dla wieloletnich fanów, ale też […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.