Pearl Jam przyjedzie na koncert do Polski z nowym albumem


14 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Amerykańska legenda rocka, Pearl Jam, właśnie zapowiedziała nowy album Gigaton, a wraz z nim - trasę koncertową. Nie zabraknie przystanku w Polsce.

Pearl Jam powraca z nową płytą

Gigaton będzie jedenastym albumem Pearl Jam, a zarazem pierwszym który zostanie wydany po nagrodzonej Grammy płycie Lighting Bolt z 2013 roku. To była najdłuższa przerwa wydawnicza zespołu, na szczęście jego fani mogą już odetchnąć z ulgą. Co przyniesie Gigaton?

Gigaton – data premiery, okładka

Tracklista albumu nie jest jeszcze znana, wiemy natomiast, że promować go będzie singiel Dance of the Clairvoyants, który powinien ukazać się już niedługo. Cała płyta, która zostanie wydana w formie książki z 40-stronicową broszurą, ujrzy światło dzienne 27 marca 2020 roku. Preorder można już zamawiać na stronie zespołu.

Okładka nadchodzącego albumu Pearl Jam przedstawia topiący się lodowiec, który w znaczący sposób oddaje to, co o albumie mówi gitarzysta zespołu – Mike McCready.

Nagrywanie tej płyty było długą podróżą. Czasami emocjonalnie mroczną i kłopotliwą. Jednak okazała się być również ekscytującą i eksperymentalną mapą, wskazującą drogę do muzycznego odkupienia. Współpraca z moimi kolegami z zespołu nad Gigaton dała mi ostatecznie większą miłość, świadomość i wiedzę na temat potrzeby kontaktów międzyludzkich w obecnych czasach.

Pearl Jam Gigaton

Pearl Jam – koncert w Polce

Wraz z premierą Gigation ruszy trasa koncertowa Pearl Jam, która obejmie kilkanaście przystanków w północnej Ameryce. Latem zespół przyjedzie na kilka koncertów do Europy i nie zabraknie go również w Polsce. Pearl Jam zagra w krakowskiej Tauron Arenie 13 lipca 2020 roku. Gościem specjalnym będzie grupa White Reaper. Nie przegapcie!

Pearl Jam w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.