Alvaro Soler zagra dwa koncerty w Polsce w 2022 roku


09 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Alvaro Soler powróci do Polski na dwa koncerty w 2022 roku. Uwielbiany w Polsce wokalista, autor hitów Magia, Sofia, La Cintura czy El Mismo Sol, wystąpi w Warszawie i Krakowie.

Alvaro Soler, po bardzo intensywnych kilku ostatnich latach spędzonych w trasie, w 2020 roku postanowił wziąć krótki urlop. Tak wspomina ten czas wytchnienia:

Przyznaję, że byłem trochę zmęczony. To była najpiękniejsza podróż mojego życia i czułem niesamowitą wdzięczność, ale z drugiej strony było to nieco słodko-gorzkie uczucie, bo praktycznie nie miałem życia prywatnego. Chciałem spędzić trochę czasu, zdobywając inne doświadczenia. Oczywiście miałem też zaplanowane projekty służbowe i trochę koncertów, ale wtedy, jak doskonale wiemy, wszystko potoczyło się inaczej. Pandemia sprawiła, że mój urlop nabrał przymusowego charakteru. Wystarczyły dwa miesiące, bym zatęsknił za całym zamieszaniem życia w ciągłej trasie…

Alvato Soler zapowiada 2 koncerty w Polsce

Alvaro Soler na dwóch koncertach w Polsce

Wokalista powróci w trasę wiosną 2022 roku. W ramach tournée, Alvaro Soler odwiedzi również Polskę. Będzie można go usłyszeć na żywo 16 marca 2022 w COS Torwar w Warszawie i 18 marca 2022 w TAURON Arenie Kraków.

Alvaro Soler – nowa płyta Magia ukaże się latem

Magia European Tour 2022 promować będzie nową płytę artysty, której premiera została zaplanowana na lato 2021. Krążek zatytułowany Magia, promuje tytułowy singiel.

Uświadomiłem sobie, jak często używam słowa „Magia”. Opisuję nim wspaniałe rzeczy, które trudno ująć słowami. Nie zawsze potrzebujemy zresztą wielu określeń, nie wszystko musi mieć powód – czasami po prostu dajemy się porwać małym rzeczom

Alvaro Soler – Magia

Alvaro Soler powróci do Polski na dwa koncerty w 2022 roku. Uwielbiany w Polsce wokalista, autor hitów Magia, Sofia, La Cintura czy El Mismo Sol, wystąpi w Warszawie i Krakowie. Alvaro Soler, po bardzo intensywnych kilku ostatnich latach spędzonych w trasie, w 2020 roku postanowił wziąć krótki urlop. Tak wspomina ten czas wytchnienia: Przyznaję, że […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →