The Weeknd zapowiada koncert w Polsce. Pożyjemy, zobaczymy?


03 lutego 2021

Podziel się newsem:

Na takie newsy właśnie czekamy! Co prawda, obecnie częściej koncerty się przekłada, niż ogłasza, jednak… Na zapowiedź od The Weeknd nie ma co kręcić nosem. I byle do 2022!

The Weekend – jeszcze odbije sobie pandemię

Artysta w marcu wypuścił świetny album After Hours, promowany przez niezwykle nośne single. Blinding Lights stało się niezaprzeczalnym hitem – prócz tego, że królowało w stacjach radiowych, hula także w promocyjnym klipie tegorocznego Super Bowl. Pandemia stanęła jednak na przeszkodzie skutecznej promocji płyty – to samo spotkało zresztą Jessie Ware, Dua Lipę, Glass Animals… Tych artystów można by wymieniać i wymieniać, jednak nawet nie ma, co dyskutować. The Weeknd zasłużył sobie na więcej. Dlatego też, po prawie roku od wydania krążka, kanadyjski artysta wreszcie ogłasza swoją trasę. A na liście przystanków – znajduje się Polska.

The Weeknd zagra koncert w Polsce
Facebook/The Weeknd

The Weeknd – rusza dookoła świata na After Hours Tour

Trasa artysty obejmie 104 koncerty, rozpocznie się 14 stycznia 2022 roku w Vancouver, natomiast skończy – 16 listopada w londyńskim O2. Nie zabraknie na niej europejskich przystanków, wiec jeżeli ktoś planuje więcej, niż jeden koncert The Weeknd – śmiało.

The Weeknd wystąpi w Polsce 7 listopada 2022 roku w TAURON Arenie w Krakowie

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego, tuż po występie muzyka na historycznej LV edycji Super Bowl.

The Weeknd – Save Your Tears 

The Weekend – planowanie jest kluczem

Wygląda to wszystko na bardzo przemyślaną strategię. Już w niedzielę ma odbyć się 55. mecz o mistrzostwo NFL, a podczas tzw. Halftime Show, wystąpi właściwe The Weeknd. Obeznani z amerykańską kulturą, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaki to prestiż – a z nim, przyjdzie oczywiście skok popularności.

Prócz tego, w ten piątek ma się ukazać również płyta artysty Highlights, zawierająca jego najbardziej znaczące i ważne utwory.

Innymi słowy – muzyk poczynił wszystko – choć zapewne nie musiał – by przypomnieć o sobie fanom tuż przed startem dystrybucji biletów.

Oficjalna sprzedaż rusza 8 lutego o 10.00, ale przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10.00, zaś przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w sobotę, 6 lutego o 10.00.

To jak, kto leci otworzyć konto w nowym banku?

zdjęcie główne: getty imgaes

Na takie newsy właśnie czekamy! Co prawda, obecnie częściej koncerty się przekłada, niż ogłasza, jednak… Na zapowiedź od The Weeknd nie ma co kręcić nosem. I byle do 2022! The Weekend – jeszcze odbije sobie pandemię Artysta w marcu wypuścił świetny album After Hours, promowany przez niezwykle nośne single. Blinding Lights stało się niezaprzeczalnym hitem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.