TEDE przed premierą „ESPEOERTE 0121” czyni kolejny „DOBRY RUCH”


08 grudnia 2021

Podziel się newsem:

TEDE, od zakończenia wyjątkowego, jubileuszowego koncertu nie zwalnia tempa. Nadchodzący album ESPEOERTE 0121 jest już gotowy, a szef NWJ nie przestaje nagrywać. Najnowszy numer na zaplanowaną na przyszły tydzień płytę jednak już nie wejdzie. Dlatego teraz prezentuje go TEDEWIZJA. I to się nazywa DOBRY RUCH.

DOBRY RUCH powstały pod wpływem chwili

ESPEOERTE 0121, którego premiera czeka nas 13-go grudnia stanowi kontynuacje albumu S.P.O.R.T., a także koncertu, którym TEDE celebrował 20-lecie wydania swojego kultowego już solowego debiutu. Za warstwę muzyczną nadchodzącej płyty posłużyły beaty, które dwie dekady temu stworzył sam TDF. Te z kolei raper odnalazł dopiero teraz, podczas prac nad reedycją swojego pierwszego krążka. Tak powstały album ESPEOERTE 0121 ukaże się już w najbliższy poniedziałek. W mającej już zaraz zakończyć się przedsprzedaży wydawnictwo cieszy się ogromną wręcz popularnością. Sam TEDE natomiast… nie przestaje nagrywać! I jak przyznaje: „płyta już jest wytłoczona, a ten kawałek powstał pod wpływem chwili”. Fiodor zalicza zatem kolejny DOBRY RUCH, którym jednocześnie dziękuje wszystkim fanom za obecność.

TEDE – DOBRY RUCH

Premiera ESPEOERTE 0121 już w poniedziałek

TEDE, album stanowiący kontynuacje legendarnego S.P.O.R.T.-u, zapowiedział równo miesiąc przed premierą zaplanowaną na 13-go grudnia. W ostatnich minutach wspomnianego koncertu w Katowicach. I od tego czasu wszystko dzieje się w tempie ekspresowym. Pierwszy, a w zasadzie drugi, singiel zwiastujący ESPEOERTE 0121 zaprezentowano jeszcze w katowickim Mega Clubie. Drugi, ponieważ w momencie, gdy pojawił się TOMASZ ujawniono, że to PANZER, który wjechał chwilę wcześniej, de facto, inaugurował promocję ESPEOERTE 0121. Dalej już poszło. Koncertowy ESPEOERTE z udziałem DJ-a JanMario, INSTARAP i GRASZ W TO ZIOMEK poparte klipem nakręconym przez Borixona w Amsterdamie, to kolejne single zwiastujące poniedziałkową premierę. A jeśli kogoś jednak dziwi, że ESPEOERTE 0121 ukaże się na początku tygodnia, a nie, jak utarło się w fonograficznym przemyśle, w piątek, spieszymy wyjaśnić, że jest to zagranie celowe. W najbliższy poniedziałek przypada bowiem Rocznica Stanu, o której TEDE wspomina w słynnym numerze Mróz (Panzerfast) ze swojego debiutu. Przypadku zatem tu nie ma. A jeśli chcecie przeczytać więcej ciekawostek o ESPEOERTE 0121 to zajrzyjcie tutaj.

TEDE - ESPEOERTE 0121 - okładka
TEDE – ESPEOERTE 0121 – okładka

TEDE na Kato świętowania debiutu nie kończy

Jubileuszowy koncert w Katowicach TEDE opisał jako najważniejszy spośród wszystkich przez siebie zagranych. Wszyscy zebrani tego dnia w Mega Clubie na terenie MCK również jeszcze długo to wydarzenia będą wspominać. Na tym jednak świętowanie się nie kończy, co z pewnością ucieszy wszystkich, którzy na „miesiąc przed Rocznicą Stanu” w Kato stawić się nie mogli. TDF swój S.P.O.R.T., po dwudziestu latach, ponownie zaprezentuje bowiem jeszcze w Warszawie oraz we Wrocławiu. Koncerty zaplanowano na drugi miesiąc 2022 roku, a bilety na te „sportowe wydarzenia” Jacka Granieckiego znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

25 lutego 2022 – Palladium, Warszawa – kup bilet

26 lutego 2022 – Centrum Koncertowe A2, Wrocław – kup bilet

Na kilka dni przed premierą „ESPEOERTE 0121” TEDE wrzuca do sieci nowy numer, który nie znajdzie się na płycie.

TEDE | S.P.O.R.T. | Warszawa i Wrocław 2022

Biletomat.pl
od 79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →