kadr z klipu "ESPEORTE"

TEDE zapowiada „ESPEOERTE 0121” nowym singlem z koncertowym klipem


23 listopada 2021

Podziel się newsem:

W drugą sobotę listopada, na „miesiąc przed rocznicą Stanu”, TEDE wraz z zaproszonymi gośćmi zagrał w Katowicach rewelacyjny koncert. I wieczór ten zapewne długo jeszcze wspominać będziemy. A teraz to wyjątkowe, jubileuszowe wydarzenie upamiętniono również koncertowym klipem. Zaprezentowanym właśnie wraz z premierowym singlem ESPEOERTE.

Kolejny singiel TDF’a na beacie z 2001 roku

ESPEOERTE to trzeci już singiel zwiastujący grudniową premierę albumu ESPEOERTE 0121. A także kolejny, który TEDE teraz nagrał na beacie stworzonym przez siebie przed dwudziestoma laty! I taka będzie cała nadchodząca płyta TDF’a. Powstała niespodziewanie na fali przygotowań do reedycji kultowego już albumu S.P.O.R.T. Warszawski raper, przeglądając archiwalne materiały z czasów nagrywania debiutanckiego solo, wśród nieopublikowanych wcześniej dawnych nagrań, odnalazł coś jeszcze. Były to niewykorzystanego wcześniej beaty swojego autorstwa. Na tych właśnie produkcjach TEDE postanowił nagrać swój najnowszy album, stanowiący zarazem drugą część S.P.O.R.T.-u.

TEDE - ESPEOERTE 0121 - okładka
TEDE – ESPEOERTE 0121 – okładka

Singlowi ESPEOERTE towarzyszy klip nakręcony w Kato

ESPEOERTE to, po Błękitnym Pancerze oraz mającym swoją premierę w Katowicach Tomaszu, trzeci już singiel zwiastujący album ESPEOERTE 0121. Koncertowy klip natomiast, towarzyszący najnowszemu kawałkowi z drugiego Sportu, powstał dzięki połączonym siłom Mateusza Strojewskiego, Mikołaja Głowackiego oraz mohera.

Wspólnie zrealizowany przez całą trójkę teledysk stanowi doskonałą wręcz relację z wydarzenia, którym TEDE świętował dwudziestolecie wydania debiutanckiej solowej płyty. Dzięki temu jeszcze raz możemy poczuć wspaniałą atmosferę, jaka panowała na tym koncercie.

TEDE – bilety na koncerty promujące reedycję albumu S.P.O.R.T.

Zapis video w pełni klimatu i energii oddać nie może. Dlatego też spieszymy z wyjaśnieniami, że „sportowe wydarzenia” TDF’a na Katowicach się nie kończą. Kolejne, już w lutym 2022, czekają nas bowiem również w Warszawie oraz we Wrocławiu. Bilety na koncerty TEDE kupicie na stronie Biletomat.pl.

25 lutego 2022 – Palladium, Warszawa – kup bilet

26 lutego 2022 – Centrum Koncertowe A2, Wrocław – kup bilet

TEDE – ESPEOERTE

Premierę płyty ESPEOERTE 0121, którą singiel ESPEOERTE zwiastuje, zaplanowano na 13 grudnia.

Teledysk do nagranego na beacie z 2001 roku numeru „ESPEOERTE” nakręcono podczas jubileuszowego koncertu w Katowicach.

TEDE | S.P.O.R.T 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →