Niepublikowany numer od Gib-Gibon Skład


09 października 2021

Podziel się newsem:

Sprawdź utwór Joinciwo autorstwa Tede i Borixona napisany w czasie powstawania S.P.O.R.T., który znajdzie się na reedycji albumu.

Joinciwo, niepublikowany dotąd utwór Gib-Gibon Składu

Joinciwo jest pierwszym opublikowanym utworem z wydania deluxe reedycji płyty S.P.O.R.T., solowego debiutu Tedego. Na dodatkowym CD znajdą się niepublikowane dotąd utwory nagrane w tamtym okresie. Joinciwo jest pierwszą od kilkunastu lat okazją, by usłyszeć Tedego i Borixona razem, po tym jak w 2004 roku rozpadł się Gib-Gibon Skład. A gdy w 2009 Borygo, w związku z krytyką Liroya i WYP-3 przez TDF-a, nagrał na niego diss, zdawało się, że temat usłyszenia ich jeszcze razem stał się nieodwracalnie zamkniętym.

Tede & Borixon (Gib-Gibon) – Joinciwo

S.P.O.R.T. reedycja

We wrześniu Tede zapowiedział reedycję swojego pierwszego solowego albumu S.P.O.R.T., na którym znajdzie się zremasterowany materiał oraz nowe, niepublikowane dotąd utwory. Ukazanie się nowej wersji S.P.O.R.T.U zbiega się z premierą książki o wytwórni RRX, w której pierwotnie został on wydany. Jak możemy przeczytać o sytuacji związanej z albumem na stronie preorderu:

S.P.O.R.T. to solowy debiut TEDE wydany 5 czerwca 2001 roku przez wytwórnię RRX. Po wielu latach niepewnej sytuacji prawnej związanej z albumem, trafił on wreszcie tam gdzie jego miejsce – do katalogu płytowego wytwórni Wielkie Joł prowadzonej przez artystę. Nagrania zostały poddane procesowi remasteringu, za który odpowiada Sir Mich.

Jedyny taki koncert – Tede i S.P.O.R.T. 2CD LIMI’TEDE’DITION DELUXE

Reedycji albumu S.P.O.R.T. towarzyszyć będzie wyjątkowe wydarzenie. 13 listopada w Centrum Kongresowym w Katowicach, Tede wraz z zaproszonymi (i owianymi jak dotąd tajemnicą) gośćmi zagra koncert. Wykona utwory znajdujące się zarówno na podstawowej wersji jego debiutu jak i na dodatkowym CD. Imprezę poprowadzą DJ 600V oraz JanMario, co hest dość symboliczne. Wraz z TDF-em zakładali oni bowiem legendarny Warszafski Deszcz, pierwszy zespół warszawskiego rapera. Bilety na to wydarzenie wciąż można kupić na biletomat.pl.    

Sprawdź utwór Joinciwo autorstwa Tede i Borixona napisany w czasie powstawania S.P.O.R.T., który znajdzie się na reedycji albumu. Joinciwo, niepublikowany dotąd utwór Gib-Gibon Składu Joinciwo jest pierwszym opublikowanym utworem z wydania deluxe reedycji płyty S.P.O.R.T., solowego debiutu Tedego. Na dodatkowym CD znajdą się niepublikowane dotąd utwory nagrane w tamtym okresie. Joinciwo jest pierwszą od kilkunastu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

TEDE S.P.O.R.T.

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →