materiały prasowe

Tede z okazjonalnym singlem z okazji wysokiej sprzedaży debiutu


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

W związku z sukcesem sprzedażowym S.P.O.R.T.-u Tede opublikował okazjonalny utwór. Warszawski raper jednocześnie kontynuuje promocję zbliżającego się ESPEOERTE 0121.

Tede na podium OLiS

Utwór INSTARAP pojawił się na social mediach Tedego wczoraj, tj. w ten sam dzień, kiedy opublikowano najnowsze notowanie OLiS. W raporcie sprzedażowym Tede uplasował się na drugiej pozycji, tuż za Erosem, a w notowaniu winylowym zasiadł na szczycie podium. Wszystko za sprawą reedycji debiutanckiego albumu TDF-a, S.P.O.R.T.-u.

Zobacz: Ero na szczycie OLiS. Tede wraca na z debiutem na podium

W związku ze sprzedażowym sukcesem Graniecki podziękował słuchaczom utworem dostępnym na jego profilu Instagramowym. Dziś raper udostępnił nagranie także za pośrednictwem torrenta. Plik audio znajdziecie pod adresem tdftdf.pl.

ESPEOERTE 0121 coraz bliżej

Premierę najnowszego albumu Tedego zaplanowano na 13 grudnia. Raper podał informację o kontynuacji kultowego debiutu podczas koncertu z okazji dwudziestolecia S.P.O.R.T.-u. Krążek dostępny jest w przedsprzedaży. Wersja limitowana zawiera dodatkowe utwory, obwolutę oraz zestaw okolicznościowych wlep. Autorem wszystkich bitów na płycie jest Tede. ESPEOERTE 0121 ukaże się na rynku nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap.

Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał.

– zapowiadają wydawcy.

Nadchodzące wydawcnitwo Tedego promują już trzy single oraz specjalny promomix. W sieci dostępne są klipy do utworów: Panzer, Tomasz (będący hołdem dla Tomasza Chady) oraz ESPEOERTE, w którym wystąpił JanMarian. Wczoraj w internecie ukazał się promomix, a parę godzin później wspomniany wyżej INSTARAP.

Tede – Tomasz

TDF świętuje dwudziestolecie debiutu

13 listopada w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbył się jubileuszowy koncert albumu S.P.O.R.T. Razem z Tede na scenie wystąpili zaprzyjaźnieni raperzy z tamtych czasów, m.in. Ostry i Borixon. Raper jeszcze dwukrotnie wystąpi z jubileuszowym repertuarem. Koncerty odbędą się w lutym przyszłego roku. Ostatnie bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Tede – S.P.O.R.T. – daty występów

25 lutego 2022 – Warszawa – Palladium – kup bilety
26 lutego 2022 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe – kup bilety

W związku z sukcesem sprzedażowym S.P.O.R.T.-u Tede opublikował okazjonalny utwór. Warszawski raper jednocześnie kontynuuje promocję zbliżającego się ESPEOERTE 0121. Tede na podium OLiS Utwór INSTARAP pojawił się na social mediach Tedego wczoraj, tj. w ten sam dzień, kiedy opublikowano najnowsze notowanie OLiS. W raporcie sprzedażowym Tede uplasował się na drugiej pozycji, tuż za Erosem, a […]

TEDE | S.P.O.R.T. | Warszawa i Wrocław 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →