kadr z teledysku

Tede pyta, czy „Grasz w to ziomek?”


04 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Wkrótce na rynku muzycznym zadebiutuje ESPEOERTE 0121. W ramach promocji albumu Tede publikuje teledysk do utworu Grasz w to ziomek? w reżyserii zaprzyjaźnionego rapera.

TDF nadaje z Holandii

Na kanał TEDEWIZJA trafił teledysk do utworu Grasz w to ziomek? promujący zbliżające się wydawnictwo pt. ESPEOERTE 0121. Tak samo, jak na całym albumie, tutaj również Tede odpowiada nie tylko za tekst, ale także za podkład. Singiel zmiksował i zmasterował Sir Mich. Montażem teledysku zajął się moher, jednak za zdjęcia i reżyserię odpowiada… Borixon, który niedawno pogodził się z TDF-em oraz przyjął warszawską legendę do chillwagonu. Oprócz reżyserii klipu Boria widoczny jest w kilku ujęciach.

Tede – Grasz w to ziomek?

ESPEOERTE 0121 już w tym miesiącu

Nadchodzące wydawnictwo Tedego ukaże się 13 grudnia. Warszawiak poinformował o sequelu kultowego S.P.O.R.T.-u podczas jubileuszowego koncertu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Krążek ESPEOERTE 0121 zostanie wydany nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap.

Zobacz: Bądźcie spokojni, Tede nie wychodzi z formy – relacja z koncertu 20-lecie płyty S.P.O.R.T.

Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał.

Czekały one 20 lat, by raper, na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją, oraz wyjątkowym koncertem, który odbył się 13 listopada 2021 w Katowicach, nagrał na nich album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

– informują wydawcy.

Album promują m.in. single Tomasz, Panzer oraz utwór tytułowy. W sieci dostępny jest także specjalny promomix oraz INSTARAP, który nie znajdzie się na płycie.

Tede – Panzer

Jacula w jubileuszowej trasie

Oprócz jubileuszowego koncertu w Katowicach, podczas którego na scenie pojawili się m.in. Sot, Ostry, Borixon i Krzysztof Kozak, Tede zaplanował dla słuchaczy jeszcze dwa występy. Koncerty odbędą się w lutym przyszłego roku. Ostatnie bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Tede – S.P.O.R.T. – daty występów

25 lutego 2022 – Warszawa – Palladium – kup bilety
26 lutego 2022 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe – kup bilety

Wkrótce na rynku muzycznym zadebiutuje ESPEOERTE 0121. W ramach promocji albumu Tede publikuje teledysk do utworu Grasz w to ziomek? w reżyserii zaprzyjaźnionego rapera. TDF nadaje z Holandii Na kanał TEDEWIZJA trafił teledysk do utworu Grasz w to ziomek? promujący zbliżające się wydawnictwo pt. ESPEOERTE 0121. Tak samo, jak na całym albumie, tutaj również Tede […]

TEDE | S.P.O.R.T. | Warszawa i Wrocław 2022

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →