Podsumowanie miesiąca, czyli TOP 5: sierpień 2020


02 września 2020

Podziel się newsem:

Prezentujemy zestawienie najważniejszych wydarzeń ze świata muzyki i kultury, które miały miejsce w sierpniu 2020. Sprawdźcie nasze TOP 5 i przekonajcie się, czy jesteście na bieżąco!

Co się działo w sierpniu 2020?

Wakacje dobiegły końca, ale zanim wpadniemy w wir codziennych obowiązków i oddamy się jesiennej nostalgii, warto zerknąć w tył i sprawdzić, co w świecie muzyki, kultury, lifestyle’u i nie tylko, działo się w sierpniu, a działo się wiele!

Wyczekiwane albumy, niespodziewane premiery, rozdania prestiżowych nagród, wyjątkowe koncerty – to i wiele innych działo się właśnie w sierpniu. Sprawdźcie, czy niczego nie przegapiliście!


Męskie Granie 2020 – wyjątkowy koncert za nami

Tegoroczne Męskie Granie było wyjątkowe. Po raz pierwszy od 11 lat, kultowa trasa po Polsce nie wystartowała, a jedyny koncert, który miał miejsce w Żywcu odbył się bez udziału publiczności. Jednak nawet to nie przeszkodziło organizatorom w wyprodukowaniu wydarzenia na najwyższym poziomie, a artystom w dostarczeniu swoim fanom wyjątkowych emocji, choćby tylko przez szklany ekran. Nie zabrakło muzycznych niespodzianek i momentów ważniejszych, a nawet poruszających. Przeczytajcie naszą relację i sprawdźcie, jak wyglądało Męskie Granie 2020 online!

Męskie granie 2020 koncert
Fot. D. Kramski (CGM)

Miley Cyrus zmienia taktykę i powraca z singlem Midnight Sky

Rok temu zapowiadała muzyczną trylogię EPek, które miały się złożyć na jeden długogrający album #SHEISMILEYCYRUS. Wszystko jednak wskazuje na to, że amerykańska gwiazda porzuciła te plany na rzecz zupełnie innego projektu, którego zapowiedzią jest singiel Midnight Sky – utrzymany w klimacie lat 80. taneczny banger. Dodatkowo w sieci pojawiają się zdjęcia ze studia Miley, w którym pojawiają się tacy artyści, jak Justin Bieber, Dua Lipa, czy Mark Ronson. Jedno jest pewne – coś się szykuje! Czekamy na efekty tych współprac!


Otwarcie pierwszego sklepu Primark w Polsce

Sierpień 2020 to wielkie święto dla wszystkich fanów mody, bowiem kilka dni temu, w Warszawie otworzono pierwszy Primark w Polsce. To kultowa sieć sklepów z najnowszą modą i dodatkami do domu, która za granicą zasłynęła z wyjątkowo niskich cen. Już teraz nie będziecie musieli dokupować nadbagażu podczas powrotu z wakacji, bo w Primarku obkupicie się również w Polsce. Sklep znajduje się w Galerii Młociny. Koniecznie go odwiedźcie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Primark

Finał projektu Lech Music Festiwale Inaczej

Lech Music Festiwale Inaczej to zupełnie nowa inicjatywa powstała z połączenia sił wytwórni Alkopoligamia i marki Lech. W odpowiedzi na tegoroczny brak festiwalowego lata, firmy postanowiły odczarować trochę tę złą aurę i stworzyły inicjatywę, w ramach której największe polskie gwiazdy zinterpretowały pięć kultowych, hip-hopowych kawałków. Wszystkie te znalazły się na ekskluzywnym, limitowanym, zielonym winylu, a artyści, który wzięli udział w akcji, w składzie Kwiat Jabłoni, Natalia Przybysz, Łąki Łan, KAMP! oraz Beata Kozidrak, zaprezentowali je na żywo podczas specjalnego koncertu online.


MTV Video Music Awards 2020 rozdane

W ostatni weekend sierpnia rozdano również jedne z najważniejszych statuetek w branży muzycznej – MTV Video Music Awards. Gala, choć niecodzienna, dostarczyła tradycyjnie wielu emocji i zaskoczeń. Nie zabrakło wyjątkowych występów, zapierających dech w piersiach stylizacji i oczywiście gwiazd z pierwszych miejsc światowych list przebojów. Pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj.


Sprawdźcie również, na co czekamy we wrześniu 2020

Prezentujemy zestawienie najważniejszych wydarzeń ze świata muzyki i kultury, które miały miejsce w sierpniu 2020. Sprawdźcie nasze TOP 5 i przekonajcie się, czy jesteście na bieżąco! Co się działo w sierpniu 2020? Wakacje dobiegły końca, ale zanim wpadniemy w wir codziennych obowiązków i oddamy się jesiennej nostalgii, warto zerknąć w tył i sprawdzić, co w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →