KAMP! – pierwszy album live już dostępny!


22 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś premierę miało nowe wydawnictwo od zespołu KAMP!. Na albumie znalazły się utwory zarejestrowane na żywo podczas Fest Festivalu. Pojawiło się również nagranie video.

W swojej twórczości KAMP! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach. W ostatnim czasie jednak swoich korzeni szukają w techno i właśnie w takiej odsłonie występowali podczas letnich festiwali.

Po ostatniej płycie Dare okazało się, że większości utworów nie da się przełożyć na materiał koncertowy. W związku z tym zespół zdecydował się na zmiany. Przez ostatnie dwa lata ewoluował ich sposób konsumowania muzyki i gromadziła się w nich potrzeba przekazania swojej pasji do muzyki klubowej. Dzięki temu muzycy mogą pozwolić sobie na większą improwizację i zabawę, łącząc to z zupełnie nową jakością podczas występów na żywo.

KAMP! Live

Dziś swoją premierę miało nowe wydawnictwo od KAMP!. Składa się na nie materiał zarejestrowany podczas koncertu w trakcie chorzowskiego Fest Festivalu.

Na płycie znalazło się 10 utworów, z czego 9 to zupełnie nowe, niepublikowane wcześniej produkcje.

Ostatnie lato było jednym z lepszych w naszej karierze! Dużo zmian, nowej energii i szaleństwa. Video stanowi zapis letnich koncertów na Ulicy Elektryków i Fest Festivalu w 2019 roku. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie mogli odczuć chociaż namiastkę wrażeń i wspomnień minionych wakacji! Dźwięk został zarejestrowany podczas Fest Festivalu

KAMP! Live

Tracklista:

  1. Zen Master
  2. Denali Denali
  3. Enter Galactic
  4. Early Days
  5. Play Me Dirty
  6. Huset
  7. Kukeri
  8. Dalida
  9. 5-30
  10. Ascend Descend

Oprócz wersji digitalowej dostępnej na platformach streamingowych, live z występu na Feście w formie video można obejrzeć na YouTube. Zobaczcie:

Premierze wydawnictwa towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Rozpiskę wszystkich występów znajdziecie tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

KAMP! Live - Poznań, Tama | 15.12.2019

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.