KAMP! – pierwszy album live już dostępny!


22 października 2019

Podziel się newsem:

Dziś premierę miało nowe wydawnictwo od zespołu KAMP!. Na albumie znalazły się utwory zarejestrowane na żywo podczas Fest Festivalu. Pojawiło się również nagranie video.

W swojej twórczości KAMP! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach. W ostatnim czasie jednak swoich korzeni szukają w techno i właśnie w takiej odsłonie występowali podczas letnich festiwali.

Po ostatniej płycie Dare okazało się, że większości utworów nie da się przełożyć na materiał koncertowy. W związku z tym zespół zdecydował się na zmiany. Przez ostatnie dwa lata ewoluował ich sposób konsumowania muzyki i gromadziła się w nich potrzeba przekazania swojej pasji do muzyki klubowej. Dzięki temu muzycy mogą pozwolić sobie na większą improwizację i zabawę, łącząc to z zupełnie nową jakością podczas występów na żywo.

KAMP! Live

Dziś swoją premierę miało nowe wydawnictwo od KAMP!. Składa się na nie materiał zarejestrowany podczas koncertu w trakcie chorzowskiego Fest Festivalu.

Na płycie znalazło się 10 utworów, z czego 9 to zupełnie nowe, niepublikowane wcześniej produkcje.

Ostatnie lato było jednym z lepszych w naszej karierze! Dużo zmian, nowej energii i szaleństwa. Video stanowi zapis letnich koncertów na Ulicy Elektryków i Fest Festivalu w 2019 roku. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie mogli odczuć chociaż namiastkę wrażeń i wspomnień minionych wakacji! Dźwięk został zarejestrowany podczas Fest Festivalu

KAMP! Live

Tracklista:

  1. Zen Master
  2. Denali Denali
  3. Enter Galactic
  4. Early Days
  5. Play Me Dirty
  6. Huset
  7. Kukeri
  8. Dalida
  9. 5-30
  10. Ascend Descend

Oprócz wersji digitalowej dostępnej na platformach streamingowych, live z występu na Feście w formie video można obejrzeć na YouTube. Zobaczcie:

Premierze wydawnictwa towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Rozpiskę wszystkich występów znajdziecie tutaj.

Dziś premierę miało nowe wydawnictwo od zespołu KAMP!. Na albumie znalazły się utwory zarejestrowane na żywo podczas Fest Festivalu. Pojawiło się również nagranie video. W swojej twórczości KAMP! podróżował na granicy popu i elektroniki zjednując sobie publiczność po obu stronach. W ostatnim czasie jednak swoich korzeni szukają w techno i właśnie w takiej odsłonie występowali […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

KAMP! Live - Poznań, Tama | 15.12.2019

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →