Don’t Panic! We’re from Poland obchodzi 10 urodziny!


20 lutego 2019

Podziel się newsem:

Projekt wspiera polskich muzyków, dbając o to, by uczestniczyli w najważniejszych festiwalach zagranicznych. Zobacz, w jaki sposób świętowali swój jubileusz.

Program Don’t Panic! We’re from Poland od dziesięciu lat wspiera młodych polskich artystów za granicą.

Z okazji okrągłej rocznicy do przestrzeni biurowej Instytutu Adama Mickiewicza zaproszono sześć zespołów, które dały kameralne koncerty.

Do tej pory pojawiły się nagrania z występów grup: BOKKA, Trupa Trupa i Kamp!

Don’t Panic! We’re from Poland jest głównym partnerem części konferencyjnej Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. Podczas tegorocznej edycji w klubie Tama odbędzie się  showcase, podczas którego zagrają zespoły, które występowały na zagranicznych festiwalach dzięki wsparciu projektu.

W tym roku Don't Panic! We're from Poland obchodzi swoje 10-lecie zostając głównym partnerem części konferencyjnej Enea…

Opublikowany przez Spring Break Wtorek, 19 lutego 2019

Projekt wspiera polskich muzyków, dbając o to, by uczestniczyli w najważniejszych festiwalach zagranicznych. Zobacz, w jaki sposób świętowali swój jubileusz. Program Don’t Panic! We’re from Poland od dziesięciu lat wspiera młodych polskich artystów za granicą. Z okazji okrągłej rocznicy do przestrzeni biurowej Instytutu Adama Mickiewicza zaproszono sześć zespołów, które dały kameralne koncerty. Do tej pory […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2019

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.