KAMP! z nowym materiałem rusza w trasę koncertową


17 października 2019

Podziel się newsem:

22 października ukaże się nowe wydawnictwo od zespołu KAMP!. Kilka dni później startuje trasa, podczas której będzie można ich zobaczyć na sześciu klubowych koncertach w różnych zakątkach Polski.

Kto był tego lata na takich festiwalach jak Tauron Nowa Muzyka, Open’er, Salt czy Fest, miał już okazję posłuchać nowej odsłony zespołu KAMP!. Nowa, taneczna forma ich występów spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem.

KAMP! Live

Muzycy zapowiadali, że jesienią możemy spodziewać się nowego wydawnictwa i słowa dotrzymali. Zespół KAMP! przygotował niespodziankę, która pozwoli przywrócić wspomnienia z letnich festiwalu. 22 października ukaże się album z koncertem zarejestrowanym podczas chorzowskiego Fest Festivalu.

Będzie to ich pierwsze wydawnictwo live, w dodatku 9 z 10 utworów, które się na nim znajdą, to całkowicie nowe, wcześniej nie publikowane kawałki.

Live z tego występu będzie dostępny również w formie video i pojawi się zarówno na YouTube jak i w najpopularniejszych portalach streamingowych.

KAMP! – trasa koncertowa

Wakacyjna energia z KAMP! Live jesienią przeniesie się do klubów, w formule full live act. Grupa zaprezentuje się w wyjątkowym anturażu zbudowanym nie tylko z tanecznych brzmień, ale również z bogatej oprawy wizualnej.

Trasa rozpocznie się 26 października i obejmie 8 miast. Sprawdźcie, gdzie zagrają:

26.10. – Kraków, Zet Te Pe
23.11. – Katowice, P23
28.11. – Toruń, NRD Klub
30.11. – Sopot, Sfinks700
14.12. – Lublin, Dom Kultury
15.12. – Poznań, Tama
17.01. – Wrocław, Stary Klasztor
24.01. – Warszawa, NIEBO

Bilety na koncert w Krakowie są już dostępne. Sprzedaż wejściówek na pozostałe występy startuje 18 października.

22 października ukaże się nowe wydawnictwo od zespołu KAMP!. Kilka dni później startuje trasa, podczas której będzie można ich zobaczyć na sześciu klubowych koncertach w różnych zakątkach Polski. Kto był tego lata na takich festiwalach jak Tauron Nowa Muzyka, Open’er, Salt czy Fest, miał już okazję posłuchać nowej odsłony zespołu KAMP!. Nowa, taneczna forma ich […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

KAMP! Live - Poznań, Tama | 15.12.2019

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.