Zamilska, JAAA!, Rysy, Bokka, Kamp! i Komendarek w jednym projekcie


16 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Choć brzmi to jak line-up festiwalu prezentującego przedstawicieli polskiej elektroniki, chodzi o… film.

Reklama

Komendarek, Kamp!, Rysy, Polpo Motel, Bokka, Zamilska, JAAA!, Golczewski – to lista artystów zaangażowany we wspólny projekt, którym nie jest jednak ani festiwal, ani wspólny zespół.

Wszyscy Ci artyści wystąpią w dość tajemniczym filmie, o którym krążą tylko szczątkowe informacje. Opowiadać będzie historię młodego chłopca, który dzięki goglom do VR przenosi się do świata muzyki elektronicznej. Podczas wirtualnej wycieczki napotyka na swojej drodze przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej.

Scenarzystą i reżyserem filmu „ELEKTRO_SONDA” jest Tomasz Knittel. My czekamy na kolejne szczegóły projektu – na razie naszą ciekawość musi zaspokoić poniższy zwiastun.

Choć brzmi to jak line-up festiwalu prezentującego przedstawicieli polskiej elektroniki, chodzi o… film. Komendarek, Kamp!, Rysy, Polpo Motel, Bokka, Zamilska, JAAA!, Golczewski – to lista artystów zaangażowany we wspólny projekt, którym nie jest jednak ani festiwal, ani wspólny zespół. Wszyscy Ci artyści wystąpią w dość tajemniczym filmie, o którym krążą tylko szczątkowe informacje. Opowiadać będzie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także