Pierwszy Primark w Polsce otworzy się już w sierpniu


04 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Na tę informację czekało wielu fanów zakupowych szaleństw! Pierwszy Primark w Polsce zostanie otwarty już za chwilę! Sprawdźcie szczegóły!

Primark – zakupowe szaleństwo modowe już za chwilę w Polsce!

Primark to popularna na całym świecie, irlandzka sieć odzieżowa. Słynie z najnowszej mody, kosmetyków oraz artykułów do wyposażenia domu, a wszystko to w atrakcyjnych cenach! Marka ma swoje sklepy w 12 krajach, ale jak dotąd nie mieliśmy takiego jeszcze w Polsce, więc dla fanów odzieżowego szaleństwa zakupowego Primark był nierzadko punktem obowiązkowym podczas wakacji za granicą.

Primark w Warszawie

Od teraz nie będzie trzeba już jeździć na zakupy tak daleko. Primark, po wielu przymiarkach, w końcu otworzy się w Polsce. I to już za chwilę! Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska, komentuje:

Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej.

Primark w Warszawie  – kiedy otwarcie?

Primark w Polsce zostanie otwarty już 20 sierpnia. Sklep będzie się znajdował w warszawskiej Galerii Młociny. Obejmie dwupiętrową powierzchnię 3 660 m2. Będzie wyposażony w 30 kas, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi i stworzy 250 miejsc pracy. Koniecznie odwiedźcie to centrum światowej mody!

Na tę informację czekało wielu fanów zakupowych szaleństw! Pierwszy Primark w Polsce zostanie otwarty już za chwilę! Sprawdźcie szczegóły! Primark – zakupowe szaleństwo modowe już za chwilę w Polsce! Primark to popularna na całym świecie, irlandzka sieć odzieżowa. Słynie z najnowszej mody, kosmetyków oraz artykułów do wyposażenia domu, a wszystko to w atrakcyjnych cenach! Marka […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →