Pierwszy PRIMARK w Polsce – opóźnione otwarcie


27 maja 2019

Podziel się newsem:

Miało być otwarcie w maju, a będzie po wakacjach! Sprawdźcie, gdzie pojawi się pierwszy sklep słynnej brytyjskiej sieciówki.

Plotki stały się prawdą! W Polsce otworzy się pierwszy sklep irlandzkiej świecówki PRIMARK. Na mieście chodziły słuchy, że podobno w naszym kraju otworzy się pierwszy salon tej marki.

PRIMARK jest znany nam wszystkim, którzy robią zakupy za granicą. Marka osiągnęła popularność dzięki niskim cenom, dużej ilości asortymentu, jakości porównywalnej z innymi sieciówkami i topowym licencjom. To w tym sklepie można kupić najwięcej rzeczy z licencji Harry’ego Pottera (oprócz londyńskiego sklepu Peron 9 i 3/4).

Na całym świecie jest około 270 sklepów stacjonarnych. Przyszła pora na Warszawę! Primark miał się otworzyć właśnie w tym miesiącu w Galerii Młociny. Otwarcie zostało jednak przesunięte najprawdopodobniej na okres powakacyjny (wrzesień-październik). Sklep będzie miał ogromną powierzchnię, zajmie aż dwa piętra (około 7 tys. mkw. powierzchni).

Sieciówka ma się otworzyć jeszcze w Krakowie, jednak tutaj nie znamy ani dokładnej lokalizacji, ani nawet przybliżonej daty otwarcia.

Wychodzi na to, że zakupy muszą jeszcze poczekać. Ale, czekaliśmy tak długo, to jeszcze te kilka miesięcy wytrzymamy ;)

Miało być otwarcie w maju, a będzie po wakacjach! Sprawdźcie, gdzie pojawi się pierwszy sklep słynnej brytyjskiej sieciówki.Plotki stały się prawdą! W Polsce otworzy się pierwszy sklep irlandzkiej świecówki PRIMARK. Na mieście chodziły słuchy, że podobno w naszym kraju otworzy się pierwszy salon tej marki. PRIMARK jest znany nam wszystkim, którzy robią zakupy za granicą. Marka […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →