Primark otworzy kolejny sklep w Polsce


19 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Primark swój pierwszy salon otworzył w 2020 roku w Warszawie. Niebawem otwarty ma zostać także sklep w Poznaniu. Z najnowszych informacji wynika, że do tego grona dołączy kolejne polskie miasto. Sprawdźcie które.

Sklepy sieci Primark w Polsce

Primark to irlandzka sieć odzieżowa, która cieszy się dużą popularnością w całej Europie. Głównie ze względu na przystępne ceny oraz ogromny asortyment obejmujący nie tylko ubrania, ale też dodatki wnętrzarskie i kosmetyczne. W sierpniu 2020 roku otworzył się pierwszy salon Primark w Polsce, a dokładnie w warszawskiej Galerii Młociny. Niebawem zakupy w sieciówce będzie można zrobić również w Poznaniu w galerii Posnania, gdzie otwarcie zaplanowane jest na ten rok.

Primark
Primark w Galerii Młociny w Warszawie

Primark otworzy trzeci sklep w Polsce

Jak się okazuje, na tym nie skończy się ekspansja Primarka w naszym kraju. Firma podpisała bowiem umowę najmu w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach. Sklep ma zostać uruchomiony w 2023 roku.

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic

Maciej Podwojski, area manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy

Sklep zajmie ponad 3,6 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni i oferować będzie najnowsze kolekcje mody damskiej i męskiej, akcesoria, kosmetyki oraz wyposażenie domu. Co więcej, w ofercie znajdą się także produkty wykonane z materiałów organicznych oraz pochodzących ze zrównoważonych źródeł i recyklingu.

Primark kolejny sklep w Polsce

Lubicie robić zakupy w Primarku?

Primark swój pierwszy salon otworzył w 2020 roku w Warszawie. Niebawem otwarty ma zostać także sklep w Poznaniu. Z najnowszych informacji wynika, że do tego grona dołączy kolejne polskie miasto. Sprawdźcie które. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →