Sklepy sieci Primark otworzą się w Warszawie i Poznaniu


22 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Według najnowszych informacji w Polsce w najbliższym czasie otworzą się dwa sklepy popularnej sieci Primark. Będą się one mieścić w Warszawie oraz Poznaniu.

Primark to irlandzka sieć odzieżowa, która istnieje na rynku już od 1969 roku. Pierwszy ich sklep poza granicami Wysp Brytyjskich otworzył się w 2006 roku w Hiszpanii. Obecnie Primark posiada 376 sklepów w 12 państwach.

Primark cieszy się ogromną popularnością z powodu swoich cen, które są znacznie niższe niż w innych odzieżowych sieciówkach. Dodatkowo ich asortyment jest bardzo szeroki, więc każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Primark w Warszawie i Poznaniu

Primark w Warszawie – kiedy otwarcie?

Otwarcie pierwszego polskiego Primarka wciąż się przeciąga. Początkowo miał być otwarty w warszawskiej Galerii Młociny w maju ubiegłego roku. Później data przesunęła się na jesień, jednak do tej pory wciąż nie możemy robić zakupów w tej popularnej sieciówce. Obecnie data otwarcia Primarka w Warszawie zapowiadana jest na wiosnę 2020 roku. Sklep znajdować się będzie na dwóch piętrach i zajmować będzie około 7 tysięcy m2 powierzchni.

Primark otworzy się także w Poznaniu

Drugim miastem, w którym możemy spodziewać się sklepu Primark jest Poznań. Dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana, jednak najprawdopodobniej będzie to Galeria Posnania, w której zamknięto niedawno duży sklep sieci Forever 21, która wycofała się z Polski.

Czekacie na otwarcie Primarka w Polsce?

Według najnowszych informacji w Polsce w najbliższym czasie otworzą się dwa sklepy popularnej sieci Primark. Będą się one mieścić w Warszawie oraz Poznaniu. Primark to irlandzka sieć odzieżowa, która istnieje na rynku już od 1969 roku. Pierwszy ich sklep poza granicami Wysp Brytyjskich otworzył się w 2006 roku w Hiszpanii. Obecnie Primark posiada 376 sklepów […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →