Mazury Hip Hop Festiwal 2020 – ruszyła sprzedaż biletów

Podziel się newsem:

Najstarszy hip hopowy festiwal w Polsce – Mazury Hip Hop Festiwal ogłosił już datę przyszłorocznej edycji. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.

Reklama

Mazury Hip Hop Festiwal w przyszłym roku odbędzie się już po raz dziewiętnasty. Ta najstarsza hip hopowa impreza plenerowa to obowiązkowy punkt wakacyjnych podróży dla wszystkich fanów polskiego rapu.

Festiwal co roku odwiedza wielotysięczna publiczność. To, co sprawia, że impreza jest tak wyjątkowa, to nie tylko muzyka, ale też niepowtarzalna atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur.

W poprzednich latach podczas festiwalu wystąpili m. in.: PRO8L3M, Sokół, Paluch, TEDE, Bedoes, Szpaku, Chillwagon, KęKę, Żabson, donGURALesko, Jan – rapowanie, Dwa Sławy, Ten Typ Mes, Sarius, O.S.T.R. czy Quebonafide.

Mazury Hip Hop Festiwal 2020 – 16-18 lipca, Giżycko

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-18 lipca na terenie Twierdzy Boyen w Giżycku. Jak co roku możemy spodziewać się występów czołówki polskiej sceny hip-hopowej.

Mazury Hip Hop Festiwal 2020

Mazury Hip Hop Festiwal 2020 – bilety już dostępne w sprzedaży

Właśnie wystartowała sprzedaż biletów na giżycki festiwal. Trzydniowe karnety z pierwszej puli w cenie 150 zł znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Może warto rozważyć kupienie biletu na Mazury Hip Hop Festiwal jako prezent na Święta dla fana hip hopu?

Najstarszy hip hopowy festiwal w Polsce – Mazury Hip Hop Festiwal ogłosił już datę przyszłorocznej edycji. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży. Mazury Hip Hop Festiwal w przyszłym roku odbędzie się już po raz dziewiętnasty. Ta najstarsza hip hopowa impreza plenerowa to obowiązkowy punkt wakacyjnych podróży dla wszystkich fanów polskiego rapu. Festiwal co roku odwiedza wielotysięczna […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mazury Hip Hop Festiwal 2020 | 16-18.07.2020

Biletomat.pl
od 150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.